BRODZIK LIBRA ANTHARCITE STONE – WYBÓR ROKU 2019

0
2538
5 kwietnia 2019
2 kwietnia 2019 roku odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w osiemnastej edycji konkursu Łazienka-Wybór Roku 2019. Główną nagrodę w konkursie Łazienka-Wybór Roku 2019 w Kategorii „Brodziki” otrzymał brodzik Brodzik Libra Anthracite Stone, którego producentem jest firma Schedpol.

BRODZIK LIBRA ANTHARCITE STONE – WYBÓR ROKU 2019

Nagrodę w imieniu firmy odbierał Piotr Fuhrmann (Marketing Product Manager), który przy tej okazji wygłosił krótkie podziękowanie:

„To zaszczyt stać w tym miejscu i po raz kolejny już – odbierać nagrodę w imieniu polskiego producenta brodzików, wanien i odpływów liniowych – Firmy Schedpol. Nagrody dla produktu naprawdę wyjątkowego; najniższego brodzika akrylowego z wypełnieniem stabilizująco-wygłuszającym od spodu, o zaledwie 3 cm wysokości całkowitej! A jednocześnie najbezpieczniejszego w swojej kategorii. Bezpiecznego zarówno od góry jak i od spodu. Posiadający powierzchnię antypoślizgową z fakturą kamienia i odpornością na poślizg klasy A. Zaś od spodu dzięki specjalnej warstwie hydroszczelnej aplikowanej w każdym brodziku odpornemu na długotrwały wpływ wilgoci na jego konstrukcję. Jednak za produktem, jak i za każdym dziełem – stoją ludzie. Nie inaczej jest w tym przypadku, są to zespoły specjalistów: od działu projektowania, przez działy konstrukcji, technologii, produktu oraz linii produkcji z różnych dywizji, które łączymy w naszej Fabryce. To im z tego miejsca chciałbym zadedykować tą nagrodę”.

Dziękujemy za okazane uznanie.

Więcej na temat brodzików Libra Anthracite Stone: kliknij tutaj

 

BRODZIK LIBRA ANTHARCITE STONE – WYBÓR ROKU 2019

BRODZIK LIBRA ANTHARCITE STONE – WYBÓR ROKU 2019