Kontakt

  • Biuro obsługi klienta POLSKA
    Edyta Napierała

    tel. kom: 691 947 536
    Specjalista ds. sprzedaży Region ZACHÓD (I)
    woj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, opolskie, śląskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie
    e-mail: bok1@schedpol.pl

    Malwina Tomkowiak

    tel. kom: 603 509 837
    Referent ds. sprzedaży Region WSCHÓD (II)
    woj. lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie,
    e-mail: bok2@schedpol.pl

    Wiesława Wielgosz

    tel. kom: 601 424 132
    Specjalista ds. sprzedaży
    Klienci sieciowi (DIY) Polska
    e-mail: bok3@schedpol.pl

    Katarzyna Borowiak

    tel. kom: 697 692 481
    Koordynator Działu Sprzedaży
    e-mail: handel@schedpol.pl

  • Managerowie regionalni POLSKA
    Rafał Białek

    tel. kom: 697 692 480
    Kierownik Regionu ZACHÓD (I)
    woj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, opolskie, śląskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie
    e-mail: rbialek@schedpol.pl

    Łukasz Koszałka

    tel. kom: 504 255 515
    Kierownik Regionu WSCHÓD (II)
    woj. lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie
    e-mail: lkoszalka@schedpol.pl
     

    Małgorzata Król

    tel. kom: 609 410 173
    Manager sprzedaży Regionu PÓŁNOCNY-ZACHÓD (1)
    woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

    e-mail: mkrol@schedpol.pl

    Michał Sękowski

    tel. kom: 512 050 997
    Manager sprzedaży Regionu PÓŁNOCNY-WSCHÓD (2)
    woj. mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie
    e-mail: msekowski@schedpol.pl

    Michał Kmak

    tel. kom: 504 255 523
    Manager sprzedaży Regionu POŁUDNIOWY-WSCHÓD (3)
    woj. lubelskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie
    e-mail: mkmak@schedpol.pl

    Mieszko Mrozek

    tel. kom: 506 085 237
    Manager sprzedaży Regionu POPŁUDNIOWY-ZACHÓD (4)
    woj. dolnośląskie, lubuskie, śląskie, opolskie
    e-mail: mmrozek@schedpol.pl

  • Dział Sprzedaży POLSKA
    Artur Markiewicz

    tel. kom: 601 463 122
    Dyrektor Sprzedaży Polska
    e-mail: amarkiewicz@schedpol.pl

    Tomasz Frąckowiak

    Kierownik Działu Obsługi Klienta i Logistyki
    e-mail: tfrackowiak@schedpol.pl

  • Dział sprzedaży eksportowej
    Jarosław Piotr Wolański

    tel. kom: +48 609 459 574
    Director of Business and Export Development
    e-mail: jwolanski@schedpol.pl

    Ewelina Mieczkowska

    tel. +48 506 712 212
    Specjalista do spraw sprzedaży eksportowej
    (język niemiecki, język angielski)
    e-mail: biuro.export@schedpol.pl

    Export Manager - kraje rosyjskojęzyczne oraz Pribaltica

    tel. +48 784 166 169
    (obsługa: język rosyjski)

  • Współpraca z Producentami i produkcja w kooperacji
    Jarosław Piotr Wolański

    tel. kom: +48 609 459 574
    Dyrektor ds. rozwoju biznesu i eksportu
    e-mail: jwolanski@schedpol.pl

    Dominik Hemmerling

    tel. kom. +48 502 733 651
    Koordynator Sprzedaży ds. Inwestycji i Rozwoju
    e-mail: dhemmerling@schedpol.pl

  • Logistyka i serwis
    Edyta Piotrowska

    tel. kom: 607 539 839
    Specjalista ds. logistyki i reklamacji
    e-mail: logistyka@schedpol.pl

    Dział Logistyka

    telefon ogólny
    tel: 95 748 13 57

  • Dział marketingu
    Piotr Fuhrmann

    Marketing Product Manager
    e-mail: pfuhrmann@schedpol.pl

    Bartosz Kokoszanek

    tel. 95 748 81 95
    tel. 504 255 525
    Specjalista ds. marketingu
    e-mail: bkokoszanek@schedpol.pl

  • Dział operacyjny
    Karolina Wicenty

    tel. 519 690 075
    Koordynator Działu Operacyjnego
    e-mail: operacyjny@schedpol.pl

    Piotr Buczko

    tel. 515 750 229
    pbuczko@schedpol.pl

  • Narzędzia budowlane
    Jacek Gwizdał

    tel. 601 635 644
    Manager Produktu
    e-mail: jgwizdal@schedpol.pl

    Sebastian Mamrot

    tel. 515 904 190
    Manager sprzedaży – Region Północ
    e-mail: smamrot@schedpol.pl

    BOK Narzędzia

    Joanna Magdziarz
    tel. 95 750 51 56
    kom. 519 690 081
    e-mail: boknarzedzia@schedpol.pl

SCHEDPOL Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp. K.

64-400 Międzychód
ul. Przemysłowa 2

KRS 0000597206,
REGON 003141221,
NIP PL595-000-09-51
Numer rejestrowy BDO – 000013924

Tel. 95 750 51 50
e-mail: biuro@schedpol.pl