Nośniki do wanien

Technologie wykonania Systemów zabudowy

Poza brodzikami w ofercie Schedpol można znaleźć duży wybór najwyższej jakości nośników stabilizujących do wanien. Tego typu rozwiązania są niezbędne dla każdego, kto zamierza stabilnie osadzić wannę w swojej łazience. Sprawdzą się również dla tych, którzy chcą obudować wannę glazurą, a co najważniejsze – nadają się zarówno w przypadku produktów akrylowych, jak i stalowych. Podstawa do wanny to od ponad trzydziestu lat najchętniej wybierane rozwiązanie dotyczące metody osadzania oraz zabudowywania wanien w wielu krajach w całej Europie.

Oferowany przez nas nośnik do wanny nie wymaga użycia kotew przyściennych, dzięki czemu jest nieskomplikowany i prosty w montażu. Każdy stelaż został zaprojektowany i wykonany z dbałością o najmniejsze detale, dlatego osadzenie na nim gwarantuje nie tylko wyjątkowo stabilne posadowienie wanny, ale także wiele korzyści użytkowych. W zakres naszego asortymentu wchodzą różne rodzaje elementów montażowych, które mogą być stosowane zarówno do wanien z odpływem z przodu, jak i umieszczonym na środku. Modułowe konstrukcje oferowanych produktów ułatwiają transport i dopasowanie. Z naszymi rozwiązaniami każda łazienka może zostać zaaranżowana tak, aby zapewniać użytkownikom funkcjonalność i wysokie walory estetyczne.

Bogata oferta nośników stabilizujących do wanien

Proponujemy gotowe do użytku, uniwersalne nośniki stabilizujące do wanien o ściśle określonych wymiarach, jak i modele tworzone pod wymiar na indywidualne zamówienie klienta. Jako firma Schedpol – producent dostarczający nowoczesne wyposażenie łazienek – proponujemy wyroby wykonane z różnych materiałów. Szeroki wybór rozmiarów i kształtów ułatwia zaś dopasowanie elementu do pod konkretną wannę. Warto podkreślić, że w naszej ofercie znajdują się wersje z podcięciem na dołożenie oświetlenia LED. Sugerujemy je każdemu, komu zależy na nastrojowym, klimatycznym oświetleniu łazienki.

Stabilizujący nośnik wanny, który może być uniwersalny lub tworzony na wymiar, jest na tyle łatwy w montażu, że poradzi sobie z nim każdy, nawet osoby pozbawione doświadczenia i umiejętności majsterkowania. W tym celu wystarczą bowiem podstawowe narzędzia i nieskomplikowane czynności, które należy przeprowadzić zgodnie z instrukcją dołączoną do zestawu. Oferowane przez naszą firmę Schedpol nośniki wanny, wyróżniają się bardzo dobrą odpornością na kontakt z wilgocią, świetną wytrzymałością i lekkością, a także izolacją termiczną i akustyczną. Jednak bez względu na rodzaj i wymiary zamówionego produktu dajemy gwarancję wysokiej jakości.