Akcesoria uszczelniające do brodzików i wanien

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór produktów, dzięki którym z powodzeniem uszczelnisz swój prysznic lub wannę. Zdajemy sobie sprawę, że proces prawidłowego montażu wymaga stosowania specjalistycznych środków i dlatego dokładamy wszelkich starań, byś mógł znaleźć tutaj wszystko, czego potrzebujesz. Kołnierze, narożniki, maty, taśma czy listwy do uszczelniania brodzika, a nawet MS polymer, czyli masa uszczelniająco-klejąca – wszystkie te produkty doskonale sprawdzą się do zapewnienia sprzętom łazienkowym należytej szczelności.

Jakie produkty szczególnie przydadzą się do uszczelnienia brodzika?

Przygotowaliśmy całą linię wyrobów, dzięki którym z powodzeniem zatroszczysz się o to, by woda nie dostawała się w niepożądane miejsca. Przede wszystkim przyda Ci się mata uszczelniająca pod brodzik lub prysznic – rozłożenie jej na wybranej powierzchni jest bardzo proste, intuicyjne i przynosi znakomite rezultaty. Opcjonalnie możesz zdecydować się także na:

  • narożniki uszczelnijące,
  • kołnierz uszczelniający,
  • taśmy izolacyjne,
  • taśmy uszczleniające i ochronne,

W trosce o wygodę naszych klientów proponujemy też rozwiązania łatwiejsze w montażu. Chodzi tutaj na przykład o MS polimer, czyli masę uszczelniająco-klejącą, którą wystarczy po prostu nanieść na wszelkiego rodzaju szczeliny szczególnie narażone na przeciekanie przez nie wody. Doskonałą opcją jest również uszczelnienie zespolone, które moze być fabrycznie zintegrowane z brodzikami w technologii Stabilsound Plus®. Możesz je zamówić w zestawie z wybranym brodzikiem – użytkowanie będzie dało się rozpocząć od razu po sprawnym montażu.

Najlepsze akcesoria uszczelniające od Schedpol

Maty i kołnierze uszczelniające, taśmy, narożniki, a nawet specjalistyczna masa uszleniająco-klejąca MS polymer – asortyment Schedpol pozwoli Ci dokładnie uszczelnić brodzik pod prysznicem. Zawsze możesz zdecydować się też na fabryczne uszczelnienie zespolone. Sprawdź naszą ofertę!