Ławki łazienkowe

Technologie wykonania Systemów zabudowy

Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom klientów, Schedpol jako producent wyposażenia łazienek dba o kompleksowy charakter oferty. W sprzedaży znajdują się rozmaite ławki łazienkowe, a także dedykowane elementy narożne. Kupując łącznik, można estetycznie scalić meble biegnące wzdłuż prostopadłych do siebie ścian i profesjonalnie zagospodarować całą dostępną przestrzeń. Poszczególne warianty różnią się od siebie kształtami, lecz wszystkie są komfortowe w użytkowaniu i ergonomiczne. Materiał jest wdzięczny w obróbce, dzięki czemu jako producent dajemy klientom możliwość doboru parametrów i składania indywidualnych zamówień.

Ergonomiczne i trwałe ławki łazienkowe

Dystrybuowane przez Schedpol ławki łazienkowe i łączniki zostały wykonane z materiału, który prezentuje właściwości pozwalające na satysfakcjonującą eksploatację w pomieszczeniach szczególnie narażonych na oddziaływanie wilgoci. Materiał ten jest niewrażliwy na zawilgocenie i pleśń, a więc odporny na niszczenie pod wpływem tych czynników. Właśnie ze względu na owe właściwości ławka do łazienki idealnie sprawdza się w przestrzeniach publicznych (toalety, baseny), a także w innych obiektach takich jak salony SPA, sauny czy łaźnie.

O wytrzymałości produktów dostarczanych przez Schedpol i ich odporności na uszkodzenia mechaniczne decyduje również umieszczenie na ich powierzchni siatek z włókna szklanego. Zabieg ten sprawia, że i instalatorzy wyposażenia łazienkowego mają ułatwione zadanie, ponieważ na tak przygotowane płaszczyzny można bezproblemowo montować już płytki lub okleinę z glazury. Zachęcamy też do zamawiania łączników.