Szybkie odświeżenie łazienki z produktami Schedpol

0
279
2 października 2023
Wydarzyła się awaria i czeka Cię szybkie odświeżenie łazienki? A może po prostu znudził Cię jej dotychczasowy wygląd i potrzebujesz odmiany? Renowacja łazienki nie musi wiązać się z wielotygodniowym remontem czy chaosem panującym w całym domu. Można zrobić to dobrze, szybko, bez skuwania płytek na ścianach i podłodze.

Zintegrowane brodziki prysznicowe

Szybki remont w mieszkaniu? Brodziki zintegrowane idealnie nadają się do mieszkań w blokach. Dzięki temu, że nie musisz skuwać podłoża, a rury ukryjesz w konstrukcji brodzika, wszystko zajmie Ci chwilę. Nasze brodziki zainstalować możesz samodzielnie, a jeżeli sytuacja tego wymaga, dotniesz je również do pożądanych rozmiarów bez najmniejszego problemu. Postaw na niezawodność, stabilność i najwyższą jakość. Wybierz model, który podoba Ci się najbardziej. Nie wiesz, na jaki brodzik się zdecydować? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Pełną gamę ofertową brodzików prysznicowych Schedpol znajdziesz tutaj.

Szybkie odświeżenie łazienki z produktami Schedpol

Competia New Black Stone

Stabilne wanny

Marzysz o przestrzeni, w której tak naprawdę się zrelaksujesz? Dzięki jednej z kilkunastu wanien dostępnych w ofercie Schedpol stworzysz prawdziwy salon kąpielowy we własnym domu. Oferujemy wanny wykonane z najwyższej jakości, innowacyjnych materiałów sanitarnych.

Dzięki specjalnym nośnikom EPS, które również znajdziesz w naszej ofercie, możesz zainstalować wannę w zaledwie jeden weekend – bez bałaganu i unoszącego się wszędzie kurzu. Zgodzisz się z nami, że to naprawdę świetna sprawa?

Szczegółów dotyczących kolekcji wanien szukaj tutaj.

Szybkie odświeżenie łazienki z produktami Schedpol

Vella 2.0 SET z nośnikiem

Szybkie odświeżenie łazienki może być też bardzo innowacyjne! Sprawdź Wall Comfort!

Wyobraź sobie, że w ciągu zaledwie jednego dnia wymieniasz starą wannę na prysznic bez barier. Nie musisz znać się na tzw. budowlance, nie musisz przerabiać instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej. Wygodny, jednoosobowy montaż, perfekcyjne zabezpieczenie przed wilgocią, zgodność kolorystyczna z powierzchniami brodzików Schedpol i możliwość docięcia do konkretnego wymiaru – to tylko niektóre z wielu zalet tego produktu.

Błyskawiczna zmiana w łazience? Wall Comfort to rozwiązanie, które pozwoli na najszybszą i najmniej inwazyjną wymianę wanny na prysznic ze ściankami prysznicowymi oraz zintegrowanym nośnikiem. Stworzysz dzięki temu wygodną i bezpieczną przestrzeń prysznicową, dostępną również dla osób z niepełnosprawnościami, seniorów i dzieci.

Wszystkie informacje dotyczące Wall Comfort znajdziesz na stronie https://www.wallcomfort.pl/.

Szybkie odświeżenie łazienki z produktami Schedpol

Wall Comfort Thick White Stone

Pozostałe rozwiązania Schedpol

Do szybkiej metamorfozy łazienki mogą Ci się przydać również wspomniane już nośniki stabilizujące, których użyjesz zarówno do stabilnego posadowienia brodzika, jak i wanny. To rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze, a przede wszystkim siły. Dzięki zastosowaniu w procesie produkcji innowacyjnych technologii, a także dzięki idealnie pionowym ściankom, każdy oferowany przez nas nośnik zapewnia możliwość bezpośredniego oklejenia go płytkami.

Nośniki stabilizujące do wanien znajdziesz ” data-wplink-url-error=”true”>tutaj. Polecamy Twojej uwadze również obudowy podpłytkowe do wanien, dzięki którym szybko wykończysz boki glazurą, a nawet zainstalujesz oświetlenie LED. Spójrz również na ofertę nośników przeznaczonych do brodzików.

Z nami remont trwa zaledwie chwilę. Szybkie odświeżenie łazienki? Urządź się z Schedpolem!