Syfony brodzikowe

Zdając sobie sprawę, że niezwykle ważnym elementem każdego zestawu prysznicowego jest syfon brodzikowy, w tej kategorii proponujemy duży wybór solidnie wykonanych akcesoriów ułatwiających odpływ wody. Nasza oferta obejmuje zarówno produkty pionowe, jak i poziome, które różnią się od siebie nie tylko przepływem, ale także średnicą oraz wysokością. Rekomendowane przez nas syfonów do brodzików są nie tylko pozytywnie oceniane przez instalatorów, ale także charakteryzują się odpowiednią trwałością oraz wytrzymałością. Ich elementem wykończeniowym są chromowane grzybki. Dzięki temu, że akcesoria te zostały wykonane z precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły, zapewniają 100% szczelności, sprawiając, że nie muszą się Państwo obawiać o sprawne odprowadzanie wody z brodzika podczas kąpieli.

Syfony do brodzików o dużym przepływie

Przy wykańczaniu łazienki trzeba mieć pewność, że montowane elementy odbierające wodę są niezawodne i trwałe. Bazując na latach doświadczeń, do montażu rekomendujemy syfony i kolanka wyłącznie renomowanych i godnych zaufania marek: Alcaplast, Viega i McAlpine. Mogą Państwo wybierać spośród produktów o średnicy 52 lub 90 mm, które zapewniają przepływ:

• 31 l/min,
• 31,8 l/min,
• 33 l/min,
• 34 l/min,
• 36 l/min,
• 38,4 l/min,
• 45 l/min.

Produkty różnią się między sobą także tworzywem, z którego wykonany jest grzybek. Dostępne są trzy rodzaje materiału: mosiądz galwanizowany, stal nierdzewna i chromowany ABS. Po montażu syfonu brodzikowego lub wannowego element ten staje się niewidoczny, dlatego szczelne syfony do brodzika dobrej jakości to inwestycja, która zagwarantuje spokój na wiele lat.

Syfony brodzikowe umożliwiające swobodny odpływ wody

Pomieszczenie łazienkowe musi być nie tylko estetyczne, ale także w pełni funkcjonalne. Chyba nikt nie zaprzeczy, że nowoczesna łazienka to taka, która elegancko się prezentuje, a przy tym zapewnia wysoki komfort użytkownikom. To właśnie w trosce o wygodę warto postawić na rekomendowane syfony do brodzików, które zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie i sprawnym odprowadzaniu wody. Ich atutem jest nie tylko wyjątkowa trwałość i wytrzymałość, ale także fakt, że świetnie pasują praktycznie do każdego rodzaju brodzików – półokrągłych, kwadratowych, prostokątnych, asymetrycznych itp. Dzięki nim nie muszą się Państwo martwić niewłaściwym odpływem wody, gdyż zostały one zaprojektowane i wykonane przez doświadczonych specjalistów z branży kanalizacyjnej.