Brodziki kwadratowe

Technologie wykonania brodzików prysznicowych

Przykuwające uwagę atrakcyjną formą brodziki kwadratowe SCHEDPOL mogą stanowić idealny wybór dla wszystkich tych osób, które pragną, aby ich łazienka z prysznicem stanowiła miejsce nie tylko funkcjonalne, ale i eleganckie. Brodziki kwadratowe wykonane w technologii Stabilsound Plus® oraz Stabilsound Plus ® można wykorzystać aranżując zarówno mniejsze, jak i większe pomieszczenie z prysznicem, z którego z przyjemnością będzie korzystać cała rodzina.

Technologia produkcji brodzików kwadratowych

Oferowane przez nas brodziki prysznicowe wyróżniają się wypełnieniem stabilizująco-wygłuszającym, hydroszczelnymi powłokami, a niektóre także specjalnymi metalowymi wzmocnieniami, dzięki czemu gwarantują 100% stabilności oraz doskonałą wytrzymałość na nacisk. Wyroby wykonane w technologii Stabilsound Plus® oraz Stabilsound Plus ® mogą stanowić bez wątpienia idealny wybór do każdej łazienki, bez względu na wielkość czy styl. Są w pełni ekologiczne, gdyż do ich produkcji są wykorzystywane starannie wyselekcjonowane materiały łatwe w recyklingu.

Kwadrat zawsze w modzie

Dostępne w naszej ofercie brodziki kwadratowe stanowią popularny element wyposażenia łazienek. Te, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, cechują się ponadprzeciętną funkcjonalnością oraz nowoczesnym wyglądem, dzięki czemu bez trudu można je wkomponować w aranżację każdego wnętrza kąpielowego. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami, przy wykorzystaniu wysokiej klasy certyfikowanych materiałów spełniających wymagania i normy europejskie.

Oferowane przez nas brodziki świetnie spełnią swoją funkcję zarówno w większych, jak i mniejszych pomieszczeniach kąpielowych, pozwalając zaaranżować prysznic tak, aby mógł z niego swobodnie korzystać każdy domownik. Niezależnie od tego, w jakim stylu zostało urządzone Twoje pomieszczenie łazienkowe, w naszej ofercie znajdziesz wyroby pochodzące z różnych serii, dzięki czemu z całą pewnością nabędziesz brodzik kwadratowy, który zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania.