SafeMase® Triple Protect – szybki montaż pasków antypoślizgowych

0
296
11 września 2023

Paski SafeMase® Triple Protect to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu poczujesz się bezpiecznie we własnej łazience. System jest obowiązkowym elementem wyposażenia, jeżeli z brodzika korzystają dzieci, ludzie starsi albo osoby z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Technologia SafeMase® Triple Protect maksymalizuje komfort podczas korzystania z prysznica i sprawia, że poślizgnięcie się staje się praktycznie niemożliwe.

 

Stonicryl Safe Mase

Klasa antypoślizgowości B, wg DIN EN 16165: 2023 Annex A

 

7 zalet systemu SafeMase® Triple Protect:
 1. 100% Wodoodporność powłoki, dzięki czemu paski nie odklejają się i zawsze pozostają na miejscu.
 2. Delikatna powierzchnia, której nie poczujesz pod stopami.
 3. Bezpieczeństwo, higiena i łatwość utrzymania w czystości – wygląd produktu nie zmienia się wraz z upływem lat, nie pojawiają się na nim również ślady pleśni czy wilgoci.
 4. Uniwersalność – produkt możesz przykleić na brodzikach różnych producentów.
 5. Osiem elementów, z których każdy ma 2,5 cm na 45 cm, dzięki czemu zainstalujesz produkt nawet na brodziku o dużej powierzchni.
 6. Paski, które dostosować możesz do własnych potrzeb używając nożyka do tapet.
 7. Klasa antypoślizgowa: B (wg DIN EN 16165: 2023 Annex A).

SafeMase® Triple Protect

W jaki sposób zamontować system antypoślizgowy SafeMase® Triple Protect na brodziku?

Przygotuj:

 • instrukcję obsługi dołączoną do produktu
 • ręcznik papierowy
 • płyn do mycia szyb / luster
 • nożyk do cięcia tapet
 • miarkę
 • przyrząd, którym wygładzisz powierzchnię pasków po ich przyklejeniu

 

Szybka instalacja krok po kroku:

 

 1. Spryskaj powierzchnię brodzika płynem do szyb, a następnie przetrzyj ręcznikiem papierowym.
 2. Zapoznaj się z instrukcją obsługi – znajdziesz w niej wszystkie niezbędne informacje dotyczące produktu, jak i jego użytkowania.
 3. Ostrożnie wyciągnij paski SafeMase® Triple Protect z opakowania.
 4. Sprawdź czy paski o oryginalnej długości – 45 cm będą odpowiednie w Twoim przypadku. Jeżeli nie, użyj nożyka do tapet aby dociąć je do odpowiedniego wymiaru.
 5. Raz jeszcze spryskaj powierzchnię płynem do mycia szyb.
 6. Przyklej paski na mokrą powierzchnię. Dzięki temu bez problemu zmienisz lub skorygujesz ich położenie zanim przykleją się do powierzchni brodzika na dobre.
 7. Elementy możesz nakleić w dowolny sposób – zarówno prostopadle, równolegle, jak i pod kątem w stosunku do odpływu. Pamiętaj jednak, aby nie zakleić samego odpływu.
 8. Do idealnego ustawienia pasków względem siebie skorzystaj z poziomnicy.
 9. Jeżeli paski są już na miejscu docelowym, użyj przyrządu, który przygotowałaś/przygotowałeś do ich wygładzenia. Dzięki temu pozbędziesz się bąbelków powietrza. Możesz użyć ściągaczki do wody albo innego produktu, który nie uszkodzi pasków SafeMase®.
 10. Od teraz możesz cieszyć się jeszcze bezpieczniejszą strefą prysznicową!

SafeMase® Triple Protect

Stwórz bezpieczny dom

Chcesz zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz swoim najbliższym? Wybierz system SafeMase® Triple Protect maksymalizujący bezpieczeństwo podczas kąpieli. Montaż pasków antyposlizgowych nie jest skomplikowany ani czasochłonny, a Ty będziesz dzięki nim spać spokojnie.

W naszej ofercie dostępna jest również powłoka SafeMase® Triple Protect, którą aplikuje się na całą powierzchnię brodzika – https://www.schedpol.pl/produkt/safemase-triple-protect/.

Marzysz o wzorowo urządzonej, bezpiecznej i wyjątkowej łazience? Poznaj pozostałe akcesoria Schedpol, dzięki którym stworzysz łazienkę marzeń: https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/akcesoria/.