Marki

W naszej ofercie obejmującej różnorodne wyposażenie łazienek, które dostarczamy jako bezpośredni producent – firma Schedpol – znajduje się m.in. maskownica do brodzików Kalait oraz New Horizons. Dostępna w wielu wersjach kolorystycznych (m.in. czarny kamień, biały kamień, antracytowy kamień, piaskowy kamień oraz cementowy kamień), pozwala na poprawę estetyki przestrzeni. To niewielki, ale bardzo przydatny i atrakcyjny wizualnie element, który poza korzyściami designerskimi ma też praktyczną funkcję – maskuje odpływ syfonu.

Trwałe, solidne i designerskie maskownice do brodzików Schedpol

Zakrycie odpływu wody, który często wygląda mało zachęcająco, pozytywnie przekłada się odbiór wizualny całego pomieszczenia, Maskownica Schedpol na brodzik, którą dostarczamy jako producent, dostępna jest w takich kolorach jak czarny kamień, biały kamień, antracytowy kamień, piaskowy kamień oraz cementowy kamień, więc jej dopasowanie do posiadanego wyposażenia łazienki będzie bezproblemowe.

Wszystkie oferowane wyroby powstają z dedykowanych materiałów, które wykazują bardzo dobrą odporność zarówno na kontakt z wodą i oddziaływanie wilgoci, jak i zniszczenia mechaniczne. Trwałość naszych artykułów sprawia, że z powodzeniem będą służyć użytkownikom przez pokolenia. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z proponowanym wyposażeniem łazienek Schedpol, których producentem jesteśmy, a następnie składania zamówień na wybrane modele!