Wanny kąpielowe w najlepszych technologiach

Nowoczesne i stylowe wnętrze zasługuje na wyjątkową wannę. Kolekcja SCHEDLINE to wanny oferowane w zestawie z innowacyjnym nośnikiem EPS lub ze specjalnym stelażem, który umożliwia solidne zainstalowanie produktów w łazience. Dodatkowo technologia Stabilsound® to niebanalne rozwiązania wpływające pozytywnie na komfort podczas kąpieli. Dzięki specjalnemu nośnikowi woda w wannie na dłużej pozostaje gorąca, a odgłos spadającej na produkt wody zostaje zminimalizowany. Trzy serie produktowe: Fair, Milos oraz Vella, to możliwość dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb. Na uwagę zasługuje specjalny rant Slim, który nadaje wannie lekkości i sprawia, że całość prezentuje się bardzo elegancko. Dodatkowo akrylowa powierzchnia wanien posiada specjalną powłokę Antibac®, charakteryzującą się właściwościami antybakteryjnymi oraz antyalergicznymi. Wszystkie wanny z kolekcji SCHEDLINE wyróżniają się na rynku bardzo dużą wytrzymałością na nacisk, doskonałą stabilnością, a także zapewniają pełną ochronę hydroizolacyjną w strefie kąpielowej.

Wanny akrylowe

Jako producent wanien z wieloletnim doświadczeniem wszystkim naszym klientom możemy zaoferować szeroką gamę produktów akrylowych stworzonych przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów oraz najnowocześniejszych technologii. Nasze wyroby są produkowane z akrylu spełniającego wszelkie wymagania i normy europejskie, dzięki czemu są trwałe, wytrzymałe i gwarantują ponad piętnaście lat bezproblemowego funkcjonowania.

Korzyści posiadania wanny

To, co wyróżnia wanny akrylowe to przede wszystkim fakt, że są one ciepłe w dotyku oraz gładkie, dzięki czemu łatwo się je czyści. Znacznie lepiej utrzymują też temperaturę wody niż wyroby stalowe, a co więcej, są dźwiękochłonne – podczas nalewania wody nie usłyszysz hałasu. Wszystko to sprawia, że kąpiel w nich jest niezwykle komfortowa. Z wygodnej wanny dostępnej w naszym asortymencie z całą pewnością nie będziesz chciał wyjść.

Wanny najwyższej jakości

Dzięki temu, że jesteśmy producentem wanien doskonale wiemy, jak tworzyć produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Bogata oferta kształtów i rozmiarów naszych wyrobów wykonanych z wysokiej klasy akrylu pozwala wybrać model wanny, który wkomponuje się w każde pomieszczenie, niezależnie od stylu, w jakim została urządzona łazienka.

Wanny kąpielowe w najlepszych technologiach
Średnia ocena: 4.811 (86%)
Na podstawie: 11 ocen