Wanny

Nowoczesna i stylowa łazienka powinna być zaopatrzona w urządzenia najwyższej jakości. Jako polski producent wanien możemy zaoferować Ci tego typu wyposażenie łazienkowe w różnych wymiarach (np. 160×75, 170×70), a także w wersji przyściennej lub z odpływem na środku. Eleganckie produkty z naszej oferty doskonale wkomponują się w otoczenie Twojej łazienki i pozwolą Ci na zaprojektowanie wnętrza w ciekawy sposób. Sprawdź, jakie konkretnie wyroby proponujemy!

Stylowe wanny

Kolekcja SCHEDLINE, którą przygotowaliśmy jako polski producent z myślą o komforcie klientów, to przyścienne wanny oferowane w zestawie z innowacyjnym nośnikiem lub ze specjalnym stelażem, który umożliwia solidne zainstalowanie produktów w łazience. Dodatkowo technologia Stabilsound Plus® to niebanalne rozwiązania wpływające pozytywnie na wygodę podczas kąpieli. Dzięki specjalnemu nośnikowi woda na dłużej pozostaje gorąca, a odgłos spadającej wody zostaje zminimalizowany. Trzy serie produktowe: Fair, Milos oraz Vella, to możliwość dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb: dostępne są propozycje w wielu wymiarach ze 160×75 i 170×70 na czele, a także wersje z odpływem na środku.

Na uwagę zasługuje specjalny rant Slim, który nadaje wannie przyściennej lekkości i sprawia, że całość prezentuje się bardzo elegancko. Dodatkowo powierzchnia posiada specjalną powłokę Antibac®, charakteryzującą się właściwościami antybakteryjnymi oraz antyalergicznymi. Wszystkie urządzenia z kolekcji SCHEDLINE wyróżniają się na rynku bardzo dużą wytrzymałością na nacisk, doskonałą stabilnością, wygodnym odpływem na środku lub od strony kranu, a także zapewniają pełną ochronę hydroizolacyjną w strefie kąpielowej. Dokładamy wszelkich starań, by produkty od polskiego producenta charakteryzowały się najwyższą możliwą jakością i wieloma udogodnieniami.

Wanny od producenta

Jako polski producent wanien przyściennych z wieloletnim doświadczeniem możemy zaoferować wszystkim naszym klientom szeroką gamę produktów (w wymiarach takich jak chociażby 160×75 czy 170×70) stworzonych przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów oraz najnowocześniejszych technologii. Nasze wyroby są produkowane z komponentów spełniających wszelkie wymagania i normy europejskie, dzięki czemu są trwałe, wytrzymałe i gwarantują ponad piętnaście lat bezproblemowego funkcjonowania. Każda akrylowa wanna przyścienna, wyposażona w odpływ na środku lub od strony kranu, to stylowe, wytrzymałe i funkcjonalne rozwiązanie dla Twojej łazienki.

Korzyści posiadania wanny

To, co wyróżnia wyroby, to przede wszystkim fakt, że są one ciepłe w dotyku oraz gładkie, dzięki czemu łatwo się je czyści. Znacznie lepiej utrzymują też temperaturę wody niż wyroby stalowe, a co więcej, są dźwiękochłonne – podczas nalewania wody nie usłyszysz hałasu. Przyścienna wanna w wymiarach 160×75 czy 170×70 zapewnia możliwość komfortowej kąpieli, co gwarantujemy jako polski producent. Z wygodnego sprzętu dostępnego w naszym asortymencie z całą pewnością nie będziesz chciał wyjść.

Wanny kąpielowe najwyższej jakości

Jako producenci przyściennych wanien kąpielowych doskonale wiemy, jak tworzyć produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Bogata oferta kształtów i rozmiarów naszych wyrobów wykonanych z wysokiej klasy akrylu pozwala wybrać model, który wkomponuje się w każde pomieszczenie, niezależnie od stylu, w jakim została urządzona łazienka. Wybierać możesz spośród czynników, takich jak:

  • wymiary zapewniające komfort (160×75, 170×70 i wiele innych),
  • odpływ na środku lub od strony kranu,
  • ułatwiający montaż stelaż lub nośnik.

Wszystkie nasze wanny przyścienne, o co zabiegamy jako polski producent, są produktami będącymi doskonałym połączeniem funkcjonalności, wygody i estetyki. Dokładamy wszelkich starań, by wyroby z oferty były wytwarzane z zastosowaniem najlepszych materiałów na rynku, a także z troską o najdrobniejsze detale. Sprawdź dostępne modele i złóż zamówienie!