Wanny

Nowoczesne i stylowe wnętrze zasługuje na wyjątkową wannę. Kolekcja SCHEDLINE to wanny oferowane w zestawie z innowacyjnym nośnikiem EPS lub ze specjalnym stelażem, który umożliwia solidne zainstalowanie produktów w łazience. Dodatkowo technologia Stabilsound® to niebanalne rozwiązania wpływające pozytywnie na komfort podczas kąpieli. Dzięki specjalnemu nośnikowi woda w wannie na dłużej pozostaje gorąca, a odgłos spadającej na produkt wody zostaje zminimalizowany. Trzy serie produktowe: Fair, Milos oraz Vella, to możliwość dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb. Na uwagę zasługuje specjalny rant Slim, który nadaje wannie lekkości i sprawia, że całość prezentuje się bardzo elegancko. Dodatkowo akrylowa powierzchnia wanien posiada specjalną powłokę Antibac®, charakteryzującą się właściwościami antybakteryjnymi oraz antyalergicznymi. Wszystkie wanny z kolekcji SCHEDLINE wyróżniają się na rynku bardzo dużą wytrzymałością na nacisk, doskonałą stabilnością, a także zapewniają pełną ochronę hydroizolacyjną w strefie kąpielowej.

Wanny od producenta

Jako producent wanien z wieloletnim doświadczeniem wszystkim naszym klientom możemy zaoferować szeroką gamę produktów akrylowych stworzonych przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów oraz najnowocześniejszych technologii. Nasze wyroby są produkowane z akrylu spełniającego wszelkie wymagania i normy europejskie, dzięki czemu są trwałe, wytrzymałe i gwarantują ponad piętnaście lat bezproblemowego funkcjonowania.

Korzyści posiadania wanny akrylowej

To, co wyróżnia wanny akrylowe to przede wszystkim fakt, że są one ciepłe w dotyku oraz gładkie, dzięki czemu łatwo się je czyści. Znacznie lepiej utrzymują też temperaturę wody niż wyroby stalowe, a co więcej, są dźwiękochłonne – podczas nalewania wody nie usłyszysz hałasu. Wszystko to sprawia, że kąpiel w nich jest niezwykle komfortowa. Z wygodnej wanny dostępnej w naszym asortymencie z całą pewnością nie będziesz chciał wyjść.

Wanny kąpielowe najwyższej jakości

Dzięki temu, że jesteśmy producentem wanien doskonale wiemy, jak tworzyć produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Bogata oferta kształtów i rozmiarów naszych wyrobów wykonanych z wysokiej klasy akrylu pozwala wybrać model wanny, który wkomponuje się w każde pomieszczenie, niezależnie od stylu, w jakim została urządzona łazienka.

Wanny
Średnia ocena: 4.811 (86%)
Na podstawie: 11 ocen