Odpływy liniowe – nowoczesne rozwiązania do łazienek

0
428
27 czerwca 2023
W swojej ofercie posiadamy dedykowane rozwiązania dla segmentu B2B. Nasz zespół projektowy może przygotować niepowtarzalny odpływ liniowy oparty na Państwa podzespołach. Co więcej, może także stworzyć rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb z wykorzystaniem naszego własnego know-how oraz technologii używanych w firmie Schedpol.

 

Nowoczesne odpływy liniowe oferowane przez Schedpol to produkty o perfekcyjnym uszczelnieniu, z gotowymi spadami, dzięki którym ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Taki odpływ to same korzyści! Po pierwsze fachowiec nie ma najmniejszego problemu z zainstalowaniem produktu w łazience. Po drugie – sam odpływ nie sprawia żadnych kłopotów podczas codziennego użytkowania – zarówno przez klientów prywatnych, jak i np. gości hotelowych.

Odpływy liniowe – nowoczesne rozwiązania do łazienek

Schedpol Slim Lux Plate

 

Nasza oferta jest kompletna, komplementarna, oparta o nowoczesne podzespoły oraz sprawdzone w praktyce rozwiązania. Sami tworzymy wszystkie elementy składowe oferowanych odpływów liniowych. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań, ani też nie zlecamy pracy firmom działającym na terenie innych krajów. Wszystkie nasze produkty projektujemy, wykonujemy i składamy w naszej fabryce. Jesteśmy zatem pewni, że naszym kontrahentom oferujemy wyłącznie rozwiązania najwyższej jakości.

W codziennym działaniu najważniejsza jest dla nas perfekcyjna stabilność oraz pełne bezpieczeństwo. Mamy ponad czterdzieści lat doświadczenia w branży sanitarnej oraz budowlanej. Dlatego wszystkie nasze rozwiązania są gruntownie przemyślane i dostosowane do potrzeb rynku oraz nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!