Środki do zadań specjalnych – nowa kategoria produktów od Schedpol

0
187
17 listopada 2023
Mało jest na świecie produktów bezobsługowych – samochód należy regularnie serwisować, ściany w domu malować co kilka lat, a brodziki i wanny powinno się zabezpieczyć przed rozwojem pleśni oraz grzybów, a co kilka dni czyścić, aby zachowały pełną funkcjonalność, a przy okazji wyglądały tak samo pięknie, jak w dniu zakupu. Na sklepowych półkach znajdziesz wiele płynów przeznaczonych do impregnowania oraz czyszczenia różnych powierzchni w Twojej łazience. Nie zawsze jednak są to środki skuteczne i sprawdzone w praktyce… A gdybyśmy powiedzieli, że w naszej ofercie znajdziesz naprawdę dobre produkty, które pozwolą Ci kompleksowo zadbać o łazienkę? Któż bowiem wie lepiej, co sprawdzi się do czyszczenia prysznica czy wanny niż ich producent, działający na rynku od ponad czterdziestu lat? :-)

Przedstawiamy cztery innowacyjne środki, które zmienią Twoje podejście do dbania o czystość w łazience. Nie martw się więcej o nieestetyczne zacieki, osadzający się kamień, czy pojawiającą się w rogach kabiny prysznicowej pleśń. Wypróbuj nasze rozwiązania i ciesz się lśniącą, bezpieczną łazienką!

Po pierwsze – doskonała impregnacja

Produkty NANOprotect oraz NANOshield to innowacyjne środki do impregnacji powierzchni niechłonnych, które warto zastosować w celu skutecznego zabezpieczenia wanien oraz brodzików o każdej fakturze i w każdym kolorze dostępnym w ofercie Schedpol oraz Schedpol Schedline Collection. Produkty te nadają się również do kabin prysznicowych, armatury i ceramiki łazienkowej.

Dzięki odpowiedniej impregnacji ochronisz swój brodzik oraz wannę przed rozwojem pleśni i grzybów, a także osadzaniem się brudu. Twoja strefa prysznicowa lub kąpielowa stanie się nie tylko bezpieczna, ale również nieskazitelnie czysta – oznacza to mniej sprzątania, a co za tym idzie święty spokój i więcej czasu na przyjemności.

Skorzystanie z płynu NANOprotect Schedline Collection jest banalnie proste – wystarczy, że naniesiesz wybrany produkt na czystą, suchą powierzchnię, rozprowadzisz go równomiernie i poczekasz aż wyschnie. Gotowe – powierzchnia została perfekcyjnie zabezpieczona.

 Środki do zadań specjalnych – nowa kategoria produktów od Schedpol

Po drugie – skuteczne czyszczenie

Nawet najlepiej zabezpieczoną powierzchnię warto regularnie czyścić z pojawiającego się na niej osadu z mydła, zacieków, czy innych codziennych zabrudzeń. W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczny płyn ANTYCAL PROTECT Schedline Collection, dzięki którym w mig wyczyścisz brodzik, wannę, odpływ liniowy oraz armaturę łazienkową. To rozwiązania skutecznie działające na osady z kamienia oraz wapnia, a przy okazji w pełni bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Dodatkowo tworzą one warstwę ochronną, która zapobiega powstawaniu nowych nalotów. Środki są ekologiczne, a także bezpieczne zarówno dla użytkowników łazienki, jak i środowiska naturalnego. W połączeniu ze środkami NANOprotect / NANOshield tworzą kompleksowe rozwiązanie dla zachowania bezpiecznej, czystej i lśniącej łazienki.

Produkty NANOprotect Schedline Collection w połączeniu z  ANTYCAL PROTECT Schedline Collection tworzą idealną parę, która jak to w życiu być powinno – uzupełnia się idealnie.

Środki do zadań specjalnych – nowa kategoria produktów od Schedpol

 

Komplet informacji dotyczących naszych środków impregnujących oraz środków czystości znajdziesz pod linkiem: https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/akcesoria/srodki-czystosci/. Dzięki dedykowanym produktom Schedpol Schedline Collection Twoja łazienka zawsze świecić będzie przykładem!