Schedpol – oferta dla każdego

0
446
27 kwietnia 2023

Naszą siłą przetargową jest szeroka specjalizacja, wykorzystanie nowoczesnych materiałów oraz zaawansowanych technologii. Korzystamy z dostępnych na rynku rozwiązań, a także nieustannie rozwijamy wdrożone już produkty. Warto zaufać naszemu doświadczeniu.

W szerokiej ofercie posiadamy brodziki wykonane zarówno z akrylu, jak i innowacyjnego, bezpiecznego i wytrzymałego Stonicrylu. Gama produktowa dostępna jest w różnych kształtach, wymiarach, kolorach, a także fakturach wykończenia powierzchni. Naszym klientom proponujemy zarówno wanny, brodziki tradycyjne o różnych głębokościach, brodziki podpłytkowe, odpływy liniowe, jak i inne produkty, dzięki którym łazienka staje się miejscem, w którym każdy chce spędzać czas.
Szeroka oferta dostosowana do potrzeb klienta

Stawiamy na solidność, wytrzymałość oraz stabilność. Działamy od ponad czterdziestu lat, a na nasze produkty udzielamy wieloletniej gwarancji. Nasi klienci mają pewność, że wszystko działać będzie w należyty sposób przez naprawdę długi czas. Nieustannie szukamy nowych możliwości rozwoju. Uważnie śledzimy rynek, żeby móc oferować naszym klientom nowoczesne rozwiązania,
w pełni dopasowane do potrzeb oraz rosnących z roku na rok oczekiwań.

Przy okazji dbamy o zrównoważony rozwój działając w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Optymalizujemy produkcję, dbamy o procesy wewnątrz firmy, a także dostawy do hurtowni, sklepów oraz klientów docelowych. Sukcesywnie zmniejszamy wagę opakowań, dzięki czemu zamiast dostarczać je na paletach, mogą być wysyłane paczkami kurierskimi.