Odpływ liniowy

Nowoczesne trendy wnętrzarskie stawiają przede wszystkim na minimalizm w wystroju łazienki. Odchodzi się od masywnych sprzętów na rzecz wyposażenia, które wygląda lekko. Doskonałym przykładem takiego wyrobu jest odpływ liniowy niski w wymiarze 60 lub 70 cm ThinLine z kolekcji SCHEDLINE, której producentem jest Schedpol. To jedno z najcieńszych na rynku odwodnień, pozwalające na stworzenie niebanalnej, minimalistycznej i komfortowej strefy prysznicowej w każdej łazience.

Odpływ prysznicowy liniowy – technologia wykonania

Zachowanie idealnych parametrów związanych ze spływem wody, a także łatwość czyszczenia to bardzo ważne dla użytkowników kwestie, na które firma Schedpol podczas produkcji tego wyposażenia łazienek zwróciła szczególną uwagę. Zastosowanie unikalnych technologii gwarantuje zachowanie pełnej szczelności. Odpływ liniowy sprawnie odprowadzi całą wodę używaną w trakcie kąpieli pod prysznicem, będąc przy tym rozwiązaniem bardzo wygodnym w codziennym użytkowaniu.

Warto wiedzieć, że odpływ liniowy od producenta Schedpol można dostosować rozmiarem do strefy prysznicowej niemal w każdej łazience, ponieważ pasuje on do różnorodnych kabin. Zdecydować da się na przykład na uniwersalne modele o długości 60 lub 70 cm. Bezkompromisowe rozwiązania przy zachowaniu minimalistycznego piękna sprawiają, że odwodnienia liniowe prysznicowe w kolorze czarnym lub szarym to propozycja wyposażenia przeznaczona do nowoczesnych, niebanalnych łazienek, które wyglądają jak wyjęte z katalogu.

Prysznicowe odpływy liniowe coraz częściej stosowane w łazienkach

Lekki i wytrzymały odpływ liniowy pozwala na stworzenie strefy prysznicowej bez instalowania standardowego brodzika. Coraz częściej właściciele mieszkań czy domów montują nowoczesne odwodnienia w swoich łazienkach. Dla producentów takich jak Schedpol, poza właściwościami technicznymi wyposażenia coraz częściej bardzo ważna staje się estetyka samego produktu, gdyż większość renomowanych odpływów niskich o długości 60 lub 70 cm wyposażona jest w eleganckie maskownice, które pięknie wyglądają we wnętrzu każdej łazienki, niezależnie od stylu, w jakim została ona urządzona.

Najwyższej jakości odwodnienie liniowe sprzedawane jest w komplecie z nowoczesnymi i wydajnymi syfonami, umożliwiającymi efektywny odpływ wody spod prysznica. Stopy aluminium w kolorze czarnym lub szarym, z których są wykonane, to materiał nie tylko lekki i wytrzymały, ale również odporny na korozję i w 100% szczelny. Dzięki temu nie ryzykujemy zalania łazienki, a cały zestaw odpływu wody pracuje wydajnie bez żadnych problemów. Aby zainstalować prysznicowy odpływ liniowy od producenta – firmy Schedpol – wystarczy wkuć się w powierzchnię podłogi lub stropu.

Bezproblemowy odpływ wody w łazience

Do produkcji dostępnych w naszej ofercie prysznicowych odwodnień, dzięki którym spływ wody jest bezproblemowy, wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane materiały oraz najnowocześniejsze technologie. Wyroby w różnych rozmiarach (60 lub 70 cm) przygotowujemy z metali lekkich, co zapewnia wysoką funkcjonalność i łatwość montażu tego wyposażenia łazienki. Odpływ liniowy niski, na przykład czarny lub szary, którego producent to firma Schedpol, jest więc trwały i będzie Ci doskonale służył przez wiele lat.

Dysponujemy nowoczesną linią produkcyjną, która jest obsługiwana przez kadrę doświadczonych specjalistów. Wytworzone przez nas odwodnienia ścienne niskie charakteryzują się z tego względu najwyższą możliwą jakością. Nie musisz się obawiać przeciekania czy pojawienia nieestetycznych plam rdzy na spływie oraz maskownicy odwodnienia niskiego – produkt marki Schedpol jest w 100% odporny na działanie wody oraz korozję. Oferowany w zestawie syfon Viega to jeden z najlepszych produktów tego typu na rynku, charakteryzuje się świetnymi parametrami w zakresie odpływu liniowego wody z prysznica.

Odwodnienie liniowe prysznicowe Schedpol to produkt od polskiego producenta!

Marka SCHEDPOL to znany i doświadczony producent odwodnień liniowych o długości np. 60 lub 70 cm, które cechują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także idealnym dopasowaniem zarówno do większych, jak i mniejszych przestrzeni łazienkowych. Dzięki najwyższej jakości materiałom oraz sprawdzonym technologiom możecie mieć Państwo pewność, że nasze spływy w kolorze czarnym lub szarym wytrzymają trwale przez wiele lat. Gwarantujemy, że pod prysznicem ani dookoła niego nie będzie gromadzić się woda. Odwodnienie (odpływy) liniowe prysznicowe Schedpol to wyposażenie łazienek, które dostarczy Ci najwyższą jakość!

Dlaczego warto zdecydować się na odpływ liniowy

Decydując się na oferowany przez Schedpol odpływ liniowy, można liczyć na uniwersalność jego zastosowania. To wyjątkowo wszechstronne wyposażenie łazienek przeznaczone zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń wykończonych w dowolnym stylu. Łatwość dopasowania konstrukcji do otaczającej przestrzeni idzie w parze z designem – nowoczesny i elegancki wygląd sprawia, że przebywanie w takim miejscu jest przyjemniejsze. O jakości naszych wyrobów decyduje także ich funkcjonalność.

Odpływ liniowy jest wyjątkowo praktyczny w codziennej eksploatacji, co wynika m.in. z prostoty utrzymania go w czystości. Z punktu widzenia użyteczności należy podkreślić także możliwość precyzyjnego dopasowania odwodnienia marki Schedpol do wielkości i układu pomieszczenia. Inną ważną właściwością oferowanego wyposażenia, które dostarczamy jako bezpośredni producent, jest bezpieczeństwo użytkowania polegające na maksymalnie łatwym wchodzeniu i wychodzeniu do i z kabiny. To niezwykle istotne w przypadku osób starszych i dzieci.

Zamawiając nasze konstrukcje, można mieć pewność, że duża przepustowość ułatwi odprowadzanie wody i pozwoli na uniknięcie jej gromadzenia się. Stal nierdzewna zastosowana przez Schedpol do wykonania odwodnień gwarantuje zaś znakomitą odporność na zniszczenia mechaniczne, korozję i kontakt z substancjami chemicznymi, np. detergentami. Nowoczesna łazienka powinna obejmować estetyczne i funkcjonalne wyposażenie, a taki jest każdy liniowy odpływ podłogowy, który sprzedajemy jako producent – zapraszamy do zamawiania.