Odpływ liniowy

Odpływ liniowy ThinLine z kolekcji SCHEDLINE jest jednym z najcieńszych na rynku odpływów prysznicowych, które pozwalają na stworzenie niebanalnej, minimalistycznej i komfortowej strefy prysznicowej w każdej łazience.

Zachowanie idealnych parametrów związanych z odpływem wody, a także łatwość czyszczenia oferowanych odpływów liniowych to bardzo ważne dla użytkowników kwestie, na które firma Schedpol podczas produkcji zwróciła szczególną uwagę. Zastosowanie unikalnych technologii gwarantuje zachowanie pełnej szczelności odpływu liniowego.

Odpływ prysznicowy liniowy – technologia wykonania

Nie musisz się obawiać przeciekania czy pojawienia nieestetycznych plam rdzy na odpływie oraz maskownicy odpływu liniowego – nasz produkt jest w 100% odporny na działanie wody oraz korozję. Oferowany w zestawie syfon Viega to jeden z najlepszych produktów tego typu na rynku, charakteryzuje się świetnymi parametrami w zakresie odpływu wody z prysznica.

Warto wiedzieć, że odpływ liniowy można dostosować rozmiarem do strefy prysznicowej niemal w każdej łazience, pasuje do różnorodnych kabin prysznicowych. Bezkompromisowe rozwiązania przy zachowaniu minimalistycznego piękna sprawiają, że odpływy liniowe prysznicowe ThinLine to propozycja przeznaczona do nowoczesnych, niebanalnych łazienek, które wyglądają jak wyjęte z katalogu.

Prysznicowe odpływy liniowe coraz częściej stosowane w łazienkach

Lekkie i wytrzymałe odpływy liniowe pozwalają na stworzenie strefy prysznicowej bez instalowania standardowego brodzika. Coraz częściej właściciele mieszkań czy domów montują nowoczesne odpływy liniowe w swoich łazienkach. Dla producentów, poza właściwościami technicznymi coraz częściej bardzo ważna staje się estetyka samego produktu, gdyż większość renomowanych odpływów liniowych wyposażona jest w eleganckie maskownice, które pięknie wyglądają we wnętrzu każdej łazienki, niezależenie od stylu, w jakim została ona urządzona.

Odwodnienie liniowe prysznicowe sprzedawane jest w komplecie z nowoczesnymi i wydajnymi syfonami, umożliwiającymi efektywny odpływ wody spod prysznica. Stopy aluminium, z których są wykonane, to materiał nie tylko lekki i wytrzymały, ale również odporny na korozję i w 100% szczelny. Dzięki temu nie ryzykujemy zalania łazienki, a cały zestaw odpływu wody pracuje wydajnie bez żadnych problemów. Aby zainstalować odpływ liniowy wody wystarczy wkuć się w powierzchnię podłogi lub stropu.

Bezproblemowy odpływ wody w łazience

Do produkcji dostępnych w naszej ofercie prysznicowych odpływów, dzięki którym spływ wody jest bezproblemowy, wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane materiały oraz najnowocześniejsze technologie.

Odwodnienie liniowe prysznicowe Schedpol to produkt od polskiego producenta!

SCHEDPOL to znany i doświadczony producent odwodnień liniowych wody, które cechują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także idealnym dopasowaniem zarówno do większych, jak i mniejszych przestrzeni łazienkowych. Dzięki najwyższej jakości materiałom oraz sprawdzonym technologiom możecie mieć Państwo pewność, że nasze odpływy prysznicowe wytrzymają trwale przez wiele lat. Gwarantujemy, że pod prysznicem ani dookoła niego nie będzie gromadzić się woda. Odpływ liniowy Schedpol dostarczy Państwu najwyższa jakość!

Odpływ liniowy
Średnia ocena: 4.86 (86%)
Na podstawie: 6 ocen