Odpływy liniowe

Odpływy liniowe ThinLine z kolekcji SCHEDLINE są jednymi z najcieńszych na rynku odpływów, które pozwalają na stworzenie niebanalnej, minimalistycznej i komfortowej strefy prysznicowej w każdej łazience.

Zachowanie idealnych parametrów związanych z odbiorem wody, a także łatwość czyszczenia odpływu to bardzo ważne dla użytkowników kwestie, na które firma Schedpol zwróciła uwagę. Zastosowanie podczas procesu produkcji unikalnych technologii gwarantuje zachowanie pełnej szczelności odpływu liniowego.

Technologia wykonania odpływów liniowych

Nie musisz się obawiać przeciekania czy pojawienia nieestetycznych plam rdzy na odpływie oraz maskownicy odpływu – nasz produkt jest w 100% odporny na działanie wody oraz korozję. Oferowany w zestawie syfon Viega to jeden z najlepszych produktów tego typu na rynku, charakteryzuje się świetnymi parametrami w zakresie odbioru wody.

Warto wiedzieć, że odpływ liniowy można dostosować rozmiarem do strefy prysznicowej niemal w każdej łazience, pasuje do różnorodnych kabin prysznicowych. Bezkompromisowe rozwiązania przy zachowaniu minimalistycznego piękna sprawiają, że odpływy liniowe ThinLine to propozycja przeznaczona do nowoczesnych, niebanalnych łazienek, które wyglądają jak wyjęte z katalogu.

Coraz częściej stosujemy odpływy liniowe w łazienkach

Lekkie i wytrzymałe odpływy liniowe pozwalają na stworzenie strefy prysznicowej bez instalowania standardowego brodzika. Coraz częściej właściciele mieszkań czy domów montują nowoczesne odpływy liniowe w swoich łazienkach. Dla producentów, poza właściwościami technicznymi coraz częściej bardzo ważna staje się estetyka samego produktu, gdyż większość renomowanych odpływów liniowych wyposażona jest w eleganckie maskownice, które pięknie wyglądają we wnętrzu każdej łazienki, niezależenie od stylu, w jakim została ona urządzona.

Odpływy liniowe sprzedawane są w komplecie z nowoczesnymi i wydajnymi syfonami, umożliwiającymi efektywny odbiór wody spod prysznica. Stopy aluminium, z których są wykonane, to materiał nie tylko lekki i wytrzymały, ale również odporny na korozję i w 100% szczelny. Dzięki temu nie ryzykujemy zalania łazienki, a cały zestaw pracuje wydajnie bez żadnych problemów. Aby zainstalować odpływ liniowy wystarczy wkuć się w powierzchnię podłogi lub stropu.

Odwodnienie łazienkowe najwyższej jakości

Do produkcji dostępnych w naszej ofercie prysznicowych odpływów, dzięki którym spływ wody jest bezproblemowy, wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane materiały oraz najnowocześniejsze technologie.

PRODUCENT ODWODNIEŃ ŁAZIENKOWYCH

SCHEDPOL to znany i doświadczony producent odpływów liniowych, które cechują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także idealnym dopasowaniem zarówno do większych, jak i mniejszych przestrzeni łazienkowych. Dzięki najwyższej jakości materiałom oraz sprawdzonym technologiom możecie mieć Państwo pewność, że nasze odpływy prysznicowe wytrzymają trwale przez wiele lat. Gwarantujemy, że pod prysznicem ani dookoła niego nie będzie gromadzić się woda.

Odpływy liniowe
Średnia ocena: 4.86 (86%)
Na podstawie: 6 ocen