Brodziki podpłytkowe posadzkowe

Jednym z nowocześniejszych rozwiązań coraz częściej pojawiających się w polskich łazienkach jest brodzik podpłytkowy. Pozwala na zaaranżowanie eleganckiej i zarazem funkcjonalnej łazienki w każdym stylu architektonicznym. Niski brodzik podpłytkowy do zabudowy – nazywany również posadzkowym – charakteryzuje się wbudowanym odpływem liniowym, dzięki czemu pod prysznicem nie gromadzi się nadmiar wody. To świetne i bardzo wygodne rozwiązanie, które będzie pasować do łazienek urządzonych w różnych stylach wnętrzarskich.

Co więcej, płaskie brodziki posadzkowe do zabudowy w technologii Stabilsound Plus® zostały wyposażone w fabryczne uszczelnienia stanowiąc idealne zabezpieczenie przed przedostawaniem się wilgoci oraz zwiększają komfort kąpieli. Nowoczesny design, a także wysoka jakość wykonania, z dbałością o najmniejsze detale sprawiają, że dzięki naszym produktom każda łazienka może stać się wyjątkową przestrzenią, przyjazną wszystkim domownikom.

Niskie brodziki posadzkowe

Produkowane przez nas brodziki podpłytkowe niskie do zabudowy są wpuszczane w posadzkę, a więc nie mają jakichkolwiek progów. Będąc na równi z podłogą, gwarantują wyjątkową wygodę użytkowania – takie rozwiązanie zapewnia komfort wszystkim użytkownikom, szczególnie osobom starszym oraz niepełnosprawnym. Doskonale pasują do bezpiecznych pryszniców typu walk-in, do których można bezproblemowo wejść bez ryzyka przewrócenia się na wysokim progu.

Odpływy w brodzikach podpłytkowych są liniowe oraz zintegrowane z płytą spadową, dzięki czemu ich montaż jest szybki i niesłychanie prosty. Są również bezobsługowe – jedynie co kilka dni należy zdjąć maskownicę i wyczyścić odpływ. Dokładamy wszelkich starań, by nasze niskie brodziki posadzkowe do zabudowy były jak najbardziej bezproblemowe w codziennym użytkowaniu i zapewniały w każdej sytuacji możliwość komfortowego wzięcia prysznica.

Najwyższa jakość wykonania płaskich brodzików podpłytkowych

W zakres naszego asortymentu wchodzą zarówno kwadratowe, jak i prostokątne, płaskie brodziki podpłytkowe do zabudowy. Jak już wspominaliśmy, ich integralną częścią są wysokiej jakości odpływy liniowe. Każdy brodzik posadzkowy ma idealnie wyprofilowane spady, co zapewnia bezproblemowy odpływ wody. Olbrzymią precyzję wykonania naszych wyrobów udało się wypracować dzięki zastosowaniu nowoczesnej linii produkcyjnej, która jest częściowo zautomatyzowana i stale doglądana przez kadrę doświadczonych pracowników.

Każdy niski brodzik podpłytkowy do zabudowy jest wytworzony w sposób niezwykle drobiazgowy, bo w procesie produkcji poświęcamy uwagę najdrobniejszym nawet detalom. Wszystko po to, by klient mógł mieć możliwie największą satysfakcję z codziennego użytkowania naszych wyrobów. Ich minimalistyczny design doskonale wkomponuje się w otoczenie każdego prysznica i innych sprzętów łazienkowych. Doskonałe właściwości przekładają się natomiast na pewność działania, która dotyczy przede wszystkim znakomitej szczelności w trakcie odprowadzania wody.

To, co jeszcze wyróżnia płaski brodzik podpłytkowy pochodzący z serii Slight Line Stabilsound Plus®, to specjalne wypełnienia izolujące, które minimalizują efekty akustyczne oraz zapobiegają utracie ciepła. Podkreślić należy także wielowarstwowe wzmocnienia, zaprojektowane i wykonane w ten sposób, aby odznaczać się doskonałą wytrzymałością na nacisk. Wszystkie oferowane przez nas brodziki posadzkowe płaskie do zabudowy są odporne na działanie wody i licznych kwasów organicznych oraz związków azotowych.