Kątownice

Dostępne w naszej ofercie kątownice budowlane i tynkarskie Schedpol są podstawowym wyposażeniem na wielu placach budowy i podczas wykonywania remontów. Używa się ich w celu dokładnego układania elementów, ponieważ ich zadaniem jest wyznaczanie kąta prostego. Nawet najmniejsze odchyły w tym zakresie mogą prowadzić do wypaczeń, błędów i innych niepożądanych rezultatów, których można łatwo uniknąć, sięgając po wyposażenie oferowane w atrakcyjnych cenach przez naszą firmę.

Wytrzymałe, praktyczne i dokładne kątownice tynkarskie i budowlane

Jako że zastosowanie kątownic tynkarskich i budowlanych Schedpol jest bardzo szerokie i obejmuje również przestrzenie zewnętrzne, nasze produkty wykonane są wyłącznie z solidnych i wytrzymałych materiałów. Odporność na wilgoć pozwala na korzystanie z nich nawet w trakcie opadów deszczu i niezależnie od pory roku. Kładziemy nacisk także na ergonomię, w związku z czym dostarczamy narzędzia dobrze zaprojektowane, których użytkowanie jest intuicyjne, a tym samym możliwe dla każdego.

Proponujemy akcesoria wykonane z maksymalną dokładnością, która jest niezwykle istotna w przypadku realizowania wszelkiego rodzaju pomiarów budowlanych. Sięgając po kątownice tynkarskie marki Schedpol, można zyskać gwarancję prawidłowego wyznaczania kątów prostych w każdych warunkach, dlatego korzysta się z nich m.in. podczas układania płytek czy elementów montażowych. Czytelność skali ułatwia zaś odczytywanie wyników i daje pewność prawidłowego wykonania czynności. Niezależnie od zamówionego wariantu oferujemy korzystne ceny i krótki czas oczekiwania na przesyłkę.