Brodziki akrylowe

Tworzone przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów brodziki SCHEDLINE to innowacyjne produkty, które sprawdzą się w każdej łazience. Od współczesnego brodzika oczekujemy nie tylko pięknego wyglądu czy łatwości czyszczenia, ale również zaawansowanych technologii, które na co dzień zupełnie niewidoczne, sprawiają, że korzystanie z prysznica jest komfortowe i sprawia nam wiele radości. Nowoczesne, niskie brodziki umożliwiają zaaranżowanie łazienki w ciekawy sposób. Akrylowe wypełnienie stabilizująco-wygłuszające, hydroszczelna powłoka pod brodzikiem oraz metalowe wzmocnienie konstrukcji, to główne zalety brodzików wykonanych w technologii Stabilsound Plus®. Brodziki akrylowe dostępne są w różnych kształtach, rozmiarach a nawet kolorach, dzięki czemu dopasujemy konkretny model do naszych indywidualnych potrzeb. Sam odpływ jest umiejscowiony w niektórych modelach na jednym z boków brodzika, a może też występować pośrodku produktu. W ofercie SCHEDLINE znaleźć można także brodziki wykonane w technologii Stabilsound®, które posiadają zintegrowaną podbudowę stabilizującą EPS, wzmacniającą całą konstrukcję i sprawiającą, że korzystanie z brodzika jest komfortowe oraz w pełni bezpieczne.

Wysokie brodziki prysznicowe

W zakres naszego asortymentu wchodzą brodziki z akrylu, które idealnie sprawdzą się jako element funkcjonalnej kabiny prysznicowej, niezależnie od stylu, w jakim została zaaranżowana łazienka. To, co jest największym atutem proponowanych przez nas akcesoriów to przede wszystkim zintegrowana forma oraz wzmocniona konstrukcja, dzięki czemu nasze wyroby są odporne nawet na wyjątkowo duży nacisk.

Głębokie brodziki wykonane z akrylu

Produkowane przez SCHEDPOL modele brodzików akrylowych są tworzone przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu są trwałe, stabilne i jednocześnie niezwykle odporne na zawilgocenie oraz zagrzybienie. Zastosowane rozwiązania produkcyjne gwarantują nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale także bezpieczeństwo dla zdrowia i środowiska – dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były tworzone wyłącznie z certyfikowanych materiałów, wytrzymałych i równocześnie łatwych w recyklingu.

Technologie wykonania brodzików akrylowych
Brodziki akrylowe
Średnia ocena: 4.811 (86%)
Na podstawie: 11 ocen