System antypoślizgowy SafeMase

System SafeMase to specjalnie elementy antypoślizgowe, które można przykleić na dno brodzika. Dzięki wodoodpornym aplikacjom możemy brać w pełni bezpieczny prysznic. Polecany do brodzików o gładkie powierzchni. Funkcjonalne i solidne wyposażenie łazienek i brodzików gwarantuje wyjątkową trwałość użytkowania. Odpowiednio przymocowane elementy i powierzchnie antypoślizgowe są przeznaczone do użytkowania w strefie mokrej łazienki. Producent Schedpol zaprojektował je do samodzielnego montażu, co sprawia, że to rozwiązanie dostępne jest dla szerokiego grona użytkowników. Aplikację można przeprowadzić bez potrzeby korzystania z usług instalatora.

Elementy antypoślizgowe do brodzików – szeroki wybór!

Wysoką jakoś oferowanych elementów antypoślizgowych do brodzików potwierdzają stosowne certyfikaty. Naszą ofertę wyróżnia kompleksowość, ponieważ dystrybuujemy produkty, które można zamontować w każdym brodziku o gładkiej powierzchni. Powierzchnia zapobiegająca uślizgom w postaci osobno naklejanych pasów idealnie sprawdzi się w brodzikach prysznicowych o różnych kształtach. Wynika to z możliwości naklejenia ich w preferowany sposób (uważając jedynie, by zachować drożność odpływu). Aletnatywnym rozwiazaniem jest fabrycznie nakładana powłoka antypoślizgowa Safe Mase ® Triple Protect (AP1, AP2, AP3) na powierzchnię brodzików. Ofertę tworzą wzory o minimalistycznej formie, jak i powierzchnie o oryginalnym designie, więc jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie wzór odpowiadający indywidualnym preferencjom.

Dostarczane przez producenta Schedpol wyposażenie łazienek pozwala utrzymać w prysznicu wysoki poziom bezpieczeństwa i wygody. Elementy antypoślizgowe o drobnoziarnistych powierzchniach eliminują ryzyko poślizgnięcia się, a jednocześnie są delikatne dla skóry stóp, przez co bardzo wygodne. Polecamy je przede wszystkim do łazienek, z których korzystają dzieci lub osoby starsze.