Systemy zabudowy do wanien (nośniki i obudowy)

Technologie wykonania Systemów zabudowy

Systemy zabudowy to nowoczesne rozwiązania łazienkowe, które pozwalają na estetyczne zainstalowanie zarówno zakupionej przez nas wanny, jak i wymarzonego prysznica. Nośniki do wanien zapewniają solidne podparcie dla produktu, a także umożliwiają jego ewentualną wymianę w razie potrzeby. Nośniki do brodzików pozwalają natomiast na zainstalowanie brodzików bez kotwienia ich do ściany. Nie przerywamy w ten sposób hydroizolacji strefy prysznicowej, a sam brodzik naprawdę porządnie posadowiony zostaje na podłodze. Produkty wykonane w technologii Standard Plus oferują nie tylko wysoką jakość, ale także comfort I estetykę wykończenia. Niektóre nośniki wannowe posiadają specjalne podcięcia umożliwiające instalację oświetlenia LED pod wanną. Warto zwrócić uwagę na produkty wykonane w systemie Standard Plus posiadające aż 5-letnią gwarancję producenta. Obudowy podpłytkowe umożliwiają natomiast zabudowanie brodzika prysznicowego lub wanny płytkami lub mozaiką w dokładnie taki sposób, jak tego chcemy. Uzyskujemy dzięki temu pięknie wykończoną łazienkę, która na pewno zrobi wrażenie na wszystkich odwiedzających nas gościach.

Zabudowa wanny. Obudowa podpłytkowa

Wchodzące w zakres naszego asortymentu obudowy podpłytkowe do wanien są fabrycznie wzmacniane siatką oraz klejem, dzięki czemu płytki mogą przyklejane bezpośrednio do obudowy. Odpowiednia elastyczność, a także możliwość regulowania długości oraz wysokości sprawia, że nasze wyroby odznaczają się wszechstronnym zastosowaniem. Doskonale sprawdzą się w przypadku wanien półokrągłych, prostokątnych czy asymetrycznych. Dzięki nim każda łazienka może stać się funkcjonalnym i estetycznym pomieszczeniem kąpielowym.

Nośniki do wanien

Poza szeroką gamą produktów umożliwiających tworzenie zabudowy wanien w naszej ofercie można znaleźć także wysokiej jakości elementy stabilizujące i mocujące wannę. Nośnik do wanny od ponad trzydziestu lat jest najchętniej wybieranym rozwiązaniem dotyczącym sposobu montażu oraz zabudowywania wanien. W ten sposób otrzymana zabudowa prezentuje się elegancko i atrakcyjnie.