Schedline Express – nie czekaj, urządź się natychmiast!

0
509
3 lipca 2023

Schedline Express to nowa, cykliczna oferta sezonowa dla wszystkich, którzy nie chcą czekać na dostawę wybranych elementów wyposażenia łazienek.

Co kilka miesięcy oferować będziemy wyselekcjonowane produkty, dostępne praktycznie od zaraz – wysyłka następuje w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Oznacza to, że nie musisz planować zakupu brodzika, wanny czy odpływu liniowego na wiele tygodni przed remontem. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom do łazienek Schedline Collection możesz stworzyć wygodną i bezpieczną strefę prysznicową w swoim domu, w zaledwie kilka dni. Produkty oferowane w ramach sezonowej promocji mają cenę obniżoną nawet o 15%.  

 

W ofercie na lato 2023 (ważnej od pierwszego lipca do końca października bieżącego roku) proponujemy:

– Brodzik PROTOS wykonany w technologii Stabilsound Plus® dostępny w kolorze Black Stone oraz White Stone, w wersji kwadratowej, prostokątnej oraz półokrągłej, na który udzielamy 15-letniej gwarancji.

 – Brodzik ESTIMA wykonany w technologii Stabilsound Plus® o białym, gładkim wykończeniu – Smooth White w kształcie kwadratu, prostokąta i półokręgu, na który również udzielamy aż 15-letniej gwarancji.

– Brodzik zintegrowany NONLIMITS – dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: White Stone oraz Black Stone. Możesz wybierać spośród modeli kwadratowych oraz prostokątnych. Brodzik ten posiada 10-letnią gwarancję producenta.

– Brodzik CAMERON – technologia Stabilsound Plus®, dostępny w wersji prostokątnej, kwadratowej, pięciokątnej i półokrągłej, w dwóch kolorach: Smooth White oraz Black Stone. Gwarancja na produkt wynosi 10 lat.

– Brodzik SHARPER – brodzik w technologii Standard Plus®, dostępny w wersji Smooth White oraz Black Stone we wszystkich opcjach (kwadratowy, prostokątny, pięciokątny i półokrągły). Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją.

Do wszystkich brodzików możesz dokupić oddzielnie dedykowane syfony. Większość z nich dostępna jest również w sezonowej promocji -15% od ceny regularnej.  

Schedline Express – nie czekaj, urządź się natychmiast!Schedline Express – nie czekaj, urządź się natychmiast!Schedline Express – nie czekaj, urządź się natychmiast!

Poza brodzikami mamy dla Ciebie również inne rozwiązania, które wykorzystać możesz we własnej łazience:

– Odpływ liniowy SLIGHT LINE LOW z pięcioletnią gwarancją, dostępny w kolorze srebrnym aluminiowym, czarnym matowym i złotym matowym. W skład zestawu wchodzi: odpływ liniowy, maskownica Slight-Plate (w kolorze zestawu), syfon szybkoprzepływowy (34,8 l/min), komplet regulowanych nóżek oraz taśma uszczelniająca i kołnierz uszczelniający.

– Odpływ liniowy REGULAR LINE  – dostępny w kolorach: srebrny aluminiowy, czarny mat i złoty mat. W pakiecie otrzymujesz kompletny zestaw montażowy oraz pięć lat gwarancji.

– Obudowa podpłytkowa LUNONA – produkt do wanien prostokątnych oraz półokrągłych w wariancie prostym lub z podcięciem na stopy / oświetlenie LED.

  Schedline Express – nie czekaj, urządź się natychmiast!Schedline Express – nie czekaj, urządź się natychmiast!Schedline Express – nie czekaj, urządź się natychmiast!

 

W ramach promocji dostępne są również niezbędne w każdej łazience akcesoria: syfony, stelaże do brodzików i wanien standardowych, jak i antypoślizgowy system SafeMase® Triple Protect. Wszystkie produkty dostępne w promocji oferowane są z 15% rabatem od standardowej ceny.

Personalizacja

Wszystkim, którzy szukają brodzika o niestandardowych wymiarach proponujemy usługę fabrycznego docięcia na wymiar produktów wykonanych w technologii Stabilsound Plus® (kompozytowych oraz zintegrowanych). Koszt wynosi zaledwie 221,40 PLN brutto. Usługa ta wydłuża dostawę do 5-10 dni roboczych od potwierdzenia przyjęcia zlecenia przez naszego pracownika.

Bezpieczeństwo

Wszystkie brodziki marki Schedline Collection, które dostępne są w ramach oferty zamówić możesz z fabryczną powłoką antypoślizgową SafeMase® Triple Protect. Powłoka ta zwiększa bezpieczeństwo podczas kąpieli. Koszt wynosi zaledwie 221,40 lub 344,40 PLN brutto w zależności od klasy brodzika. Usługa wydłuża dostawę produktu do 5-10 dni roboczych od momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia.  

Schedline Express znajdziesz tutaj.