Brodziki półokrągłe

Technologie wykonania brodzików prysznicowych

Brodziki półokrągłe SCHEDPOL gwarantują oryginalne wzornictwo, dzięki zaokrąglonym kształtom, wysoką jakość wykonania, a także zastosowanie technologii zapewniających wiele korzyści użytkowych.

Każdy dostępny w naszej ofercie brodzik półokrągły został stworzony przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów, odznaczając się wieloletnią trwałością, wytrzymałością oraz doskonałymi właściwościami antybakteryjnymi i antyalergicznymi.

Technologia produkcji brodzików półokrągłych

Innowacyjna powierzchnia Easy to Clean ułatwia czyszczenie i utrzymanie porządku w brodziku po każdym wzięciu prysznica. To, co jeszcze jest atutem oferowanych przez nas brodzików półokrągłych wykonanych w technologii Stabilsound Plus® oraz Stabilsound Plus ® to wielowarstwowe wzmocnienie konstrukcyjne dna i rantów, a także wysokiej klasy powłoki o znakomitych parametrach izolacyjnych. Wszystko to powoduje, że nasze wyroby spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, sprawiając jednocześnie, że każda łazienka ma szansę zmienić się w wyjątkowe wnętrze.

Obłości cieszą oko

Wyżej wymienione to tylko niektóre z cech, jakimi mogą poszczycić się dostępne w naszym asortymencie brodziki półokrągłe. Tego typu wyroby cieszą się ogromną popularnością w polskich łazienkach, gdyż pozwalają zaaranżować prysznic w funkcjonalny i nowoczesny sposób, doskonale spełniając swoją funkcję zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach kąpielowych.

Oferowane przez nas serie brodzików półokrągłych urzekają prostotą formy i wysoką jakością wykonania, gwarantując wieloletnią trwałość, wysoką wytrzymałość na nacisk oraz 100% stabilności. To, co jeszcze wyróżnia nasze produkty, to łatwy i szybki montaż, a także możliwość dopasowania do różnych kabin prysznicowych.

Stanowiące znakomite połączenie walorów estetycznych i użytkowych brodziki półokrągłe wykonane w technologii Stabilsound Plus® oraz Stabilsound Plus ® to produkty, dzięki którym łazienki wyposażone w prysznic mogą zmienić się w jedyne w swoim rodzaju pomieszczenie kąpielowe. Zintegrowane podstawy umożliwiają przyklejenie glazury do ścian nośnika lub umieszczenie panelu akrylowego, natomiast zaawansowane technologie zapewniają szereg korzyści użytkowych, które posiada każdy brodzik półokrągły.