Brodziki półokrągłe

Technologie wykonania brodzików prysznicowych

Brodziki półokrągłe SCHEDPOL gwarantują oryginalne wzornictwo, dzięki zaokrąglonym kształtom, wysoką jakość wykonania, a także zastosowanie technologii zapewniających wiele korzyści użytkowych.

Każdy dostępny w naszej ofercie brodzik półokrągły został stworzony przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów, odznaczając się wieloletnią trwałością, wytrzymałością oraz doskonałymi właściwościami antybakteryjnymi i antyalergicznymi.

Technologia produkcji brodzików półokrągłych

Innowacyjna powierzchnia Easy to Clean ułatwia czyszczenie i utrzymanie porządku w brodziku po każdym wzięciu prysznica. To, co jeszcze jest atutem oferowanych przez nas brodzików półokrągłych wykonanych w technologii Stabilsound Plus® oraz Stabilsound Plus ® to wielowarstwowe wzmocnienie konstrukcyjne dna i rantów, a także wysokiej klasy powłoki o znakomitych parametrach izolacyjnych. Wszystko to powoduje, że nasze wyroby spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, sprawiając jednocześnie, że każda łazienka ma szansę zmienić się w wyjątkowe wnętrze.

Obłości cieszą oko

Wyżej wymienione to tylko niektóre z cech, jakimi mogą poszczycić się dostępne w naszym asortymencie brodziki półokrągłe. Tego typu wyroby cieszą się ogromną popularnością w polskich łazienkach, gdyż pozwalają zaaranżować prysznic w funkcjonalny i nowoczesny sposób, doskonale spełniając swoją funkcję zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach kąpielowych.

Oferowane przez nas serie brodzików półokrągłych urzekają prostotą formy i wysoką jakością wykonania, gwarantując wieloletnią trwałość, wysoką wytrzymałość na nacisk oraz 100% stabilności. To, co jeszcze wyróżnia nasze produkty, to łatwy i szybki montaż, a także możliwość dopasowania do różnych kabin prysznicowych.

Stanowiące znakomite połączenie walorów estetycznych i użytkowych brodziki półokrągłe wykonane w technologii Stabilsound Plus® oraz Stabilsound Plus ® to produkty, dzięki którym łazienki wyposażone w prysznic mogą zmienić się w jedyne w swoim rodzaju pomieszczenie kąpielowe. Zintegrowane podstawy umożliwiają przyklejenie glazury do ścian nośnika lub umieszczenie panelu akrylowego, natomiast zaawansowane technologie zapewniają szereg korzyści użytkowych, które posiada każdy brodzik półokrągły.

Brodziki półokrągłe
Średnia ocena: 4.85 (86%)
Na podstawie: 5 ocen