Schedpol – szeroka oferta B2B i B2C

0
572
15 marca 2023

Siłą firmy Schedpol jest wysoka specjalizacja wspierana przez garść nowoczesnych technologii. W ofercie posiadamy zarówno nowoczesne brodziki akrylowe, jak i takie, które wykonane są
z innowacyjnego materiału jakim jest Stonicryl. Niezależnie od oczekiwań czy potrzeb, każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie i swojej łazienki.  

Nasze brodziki, wanny oraz akcesoria łazienkowe są niezwykle wytrzymałe, a przy okazji dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Ich jakość została doceniona przez klientów w całej Europie. Staramy się tworzyć jak najszerszą sieć dystrybucji, dlatego nasze produkty dostępne są zarówno w marketach budowlanych, punktach detalicznych, jak i w wielu sklepach internetowych.

Przewagi konkurencyjne

Stawiamy na wytrzymałość. Nie „odchudzamy” poszczególnych elementów, nie stosujemy też coraz gorszych jakościowo półproduktów. Chcemy, aby jakość mówiła sama za siebie. Na każdym etapie procesu produkcji oraz logistyki dbamy o środowisko naturalne. Staramy się, aby produkowany ślad węglowy był jak najmniejszy. Dlatego właśnie optymalizujemy dostawy oraz opakowania, żeby nie dostarczać gotowych produktów na paletach, ale by mogły docierać do klientów wysyłane paczką kurierską. 

Udzielamy wieloletniej gwarancji na każdy wykonany przez nas brodzik, wannę, odpływ liniowy czy inny produkt sygnowany logo Schedpol. Celem firmy jest tworzenie najlepszych jakościowo, stabilnych i wytrzymałych elementów wyposażenia łazienek. Nieustannie pracujemy nad rozwojem i staramy się wprowadzać nowe produkty do oferty. Zapraszamy do współpracy!