Akcesoria montażowe do brodzików i wanien

Akcesoria montażowe zarówno do brodzików, jak i wanien. Proponujemy kompletne rozwiązania, dzięki którym szybko, sprawnie i pewnie zainstalujemy wannę lub prysznic w docelowym miejscu.

Jako bezpośredni producent – firma Schedpol – dostarczamy wyjątkowo zróżnicowane wyposażenie łazienek oraz szeroką gamę elementów pomocniczych. Asortyment tworzą rozmaite akcesoria montażowe do brodzików i wanien, takie jak kotwy, zaczepy, mocowania, stelaże i inne przyrządy służące do mocowania poszczególnych komponentów. W sprzedaży można znaleźć niezbędne oprzyrządowanie i łazienkowe podzespoły konstrukcyjne, bez których trudno wyobrazić sobie przeprowadzenie profesjonalnego montażu.

Korzystając z oferty działającego na polskim rynku od ponad 40. lat producenta wyposażenia łazienek, klienci zaopatrzyć mogą się również w niezbędne narzędzia i sprzęty. W sprzedaży znajdują się profesjonalnie zaprojektowane poziomice czy kątownice, które stworzono z myślą o eksploatacji nawet w najbardziej wymagających warunkach atmosferycznych i środowiskowych. Odporność na wahania temperatur, promieniowanie UV czy uszkodzenia mechaniczne stanowią o pełnej funkcjonalności naszych akcesoriów montażowych do brodzików i wanien i gwarantują stały poziom wiarygodności dokonywanych pomiarów.