Obudowa wanny

Technologie wykonania Systemów zabudowy

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że wanna w łazience prezentuje się o wiele estetyczniej, jeśli zostanie obudowana glazurą czy styropianem. Obudowy wannowe z podcięciem mogą zostać wykonane na kilka sposobów, jednak by ułatwić sobie pracę, warto zdecydować się na gotowy system montażowy, który w wielu wariantach dostarczamy jako producent – marka Schedpol. Dzięki takiemu rozwiązaniu cała osłona nie tylko będzie wyglądać elegancko, ale także łatwiej będzie nam utrzymać czystość w strefie kąpielowej, jaką posiada praktycznie każda nowoczesna łazienka. Sprawdź, jakiego rodzaju zabudowy wannowe są obecnie dostępne! Gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjne ceny wyposażenia przeznaczonego do obudowania wanien akrylowych, stalowych, narożnych czy półokrągłych. Poszczególne osłony są dostępne w wielu wariantach, co przekłada się na szeroki wybór.

Estetyczne obudowy wannowe od SCHEDPOL

W ofercie producenta SCHEDPOL można znaleźć, takie akcesoria jak podpłytkowa obudowa na wannę, którą dzięki specjalnej konstrukcji z dodatkowym wzmocnieniem, precyzyjnym podcięciom oraz zastosowaniu najwyższej jakości materiałów można z łatwością dopasować do każdego łuku. Oferowane przez nas wyposażenie i rozwiązania mogą być stosowane do zabudowy (osłony) glazurowe i ze styropianu zarówno wanien akrylowych, jak i stalowych w wersji narożnej czy półokrągłej. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju sprzęt znajduje się w Twojej łazience, możesz mieć pewność, że obudowy wannowe naszej produkcji świetnie się sprawdzą i będą do niego precyzyjnie dopasowane. Cały proces tworzenia zabudowy obejmuje czynności, takie jak, chociażby:

  • złożenie w całość za pomocą frezów poszczególnych elementów do zabudowania wanny narożnej, prostokątnej lub półokrągłej,
  • dostosowanie wymiarów zabudowy poprzez przycięcia,
  • ustawienie osłony pod kątem prostym w odniesieniu do podłogi,
  • wpuszczenie pianki w specjalne otwory montażowe,
  • przyklejenie płytek bezpośrednio do zabudowy.

Wszystkie elementy obudowy wannowe powstają na naszej nowoczesnej linii produkcyjnej. Jest ona na bieżąco doglądana przez kadrę doświadczonych specjalistów tworzących zespół Schedpol, a także w znacznym stopniu zautomatyzowana. Takie rozwiązanie sprawia, że każda wykonana ze styropianu lub glazury zabudowa wanny akrylowej bądź stalowej z podcięciem, którą proponujemy jako producent, jest tworzona w sposób niezwykle skrupulatny i precyzyjny. Najwyższa jakość osłon przekłada się na zadowolenie klienta i ogromną satysfakcję z codziennego użytkowania wyposażenia przeznaczonego do łazienki – gotowa obudowa do wanny akrylowej narożnej czy półokrągłej jest bowiem funkcjonalna i wygląda bardzo estetycznie. Wykorzystanie oferowanej przez naszą firmę zabudowy wannowej pozwala uzyskać świetne efekty wizualne i wzbogacić pomieszczenie pod względem wizualnym.

Nowoczesna obudowa (zabudowa) podpłytkowa wanny

Wykonane ze sprawdzonych i trwałych materiałów obudowy wannowe z podcięciem lub bez, które znajdziesz w naszym asortymencie, są nie tylko trwałe, ale także wyjątkowo proste w montażu, dlatego mocowanie osłon nie powinny sprawić trudności nawet niedoświadczonym monterom. Oferta Schedpol obejmuje gotowe systemy do obudowywania wanien prostokątnych, narożnych czy półokrągłych. Dokładamy wszelkich starań, by implementacja naszej wykonanej ze styropianu lub glazury zabudowy w łazience mogła przebiegać w sposób jak najbardziej intuicyjny i sprawny. Jako doświadczony producent Schedpol zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest montaż, dlatego przywiązujemy szczególną wagę do jego maksymalnego uproszczenia mocowania naszego wyposażenia.

Każda zabudowa wanny została wykonana w nowoczesnej technologii STANDARD PLUS, na którą jako producent udzielamy wieloletniej gwarancji. Dopełnieniem naszego asortymentu są nośniki, na których można osadzić akrylową lub stalową wannę wyposażone w specjalne podcięcia, które dodatkowo umożliwiają montaż oświetlenia LED. To bardzo estetyczne rozwiązanie, które może skutecznie odświeżyć wygląd Twojej łazienki. Dodatkowe źródło światła zaimplementowane w obudowie wannowej ze styropianu lub glazury sprawi natomiast, że kąpiele będzie dało się odbywać w doskonałej atmosferze sprzyjającej pełnemu relaksowi.

Nowoczesna osłona wanny akrylowej lub stalowej (prostokątnej, narożnej czy półokrągłej) od Schedpol to gwarancja trwałości, niebywałej wytrzymałości oraz bezpieczeństwa – stworzone ze styropianu albo glazury obudowy wannowe są zgodne ze wszystkimi europejskimi normami i wymaganiami. Wybierając wyroby i wyposażenie łazienki z naszej oferty, stawiasz na jakość wypracowaną dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i doświadczeniu specjalistów. Sprawdź, jakie wanny z zabudową z przycięciem lub bez są obecnie dostępne i skontaktuj się z nami w celu rozpoczęcia współpracy handlowej. Zapraszamy do zakupu jako bezpośredni producent obudów wannowych ze styropianu i glazury!

Obudowa wanny – najważniejsze zalety

Dlaczego warto się zdecydować na oferowane przez Schedpol wyposażenie łazienek, jakim jest wykonana glazurą lub styropianem obudowa wanny akrylowej i stalowej narożnej oraz półokrągłej z podcięciem bądź bez? Jednym z kluczowych aspektów, który przemawia za wyborem naszych wyrobów, jest ich estetyka. Dzięki osłonom, możliwe staje się uzyskanie spójności stylistycznej i poprawienie designu wnętrza w prosty i zarazem szybki sposób. Wynika to m.in. możliwości z możliwości zakrycia podzespołów instalacji wodnej oraz innych mankamentów wykończeniowych łazienki, na co pozwalają oferowane produkty.

Zabudowa do stalowej lub akrylowej wanny narożnej bądź półokrągłej z podcięciem albo bez sprawia, że usuwanie z niej zanieczyszczeń staje się znacznie łatwiejsze. Zamiast męczyć się z czasochłonnym wycieraniem zabrudzeń, za sprawą odpowiednio dobranych osłon można się pozbyć ich błyskawicznie i w bardzo prosty sposób. Również uniwersalność wyposażenia wannowego, która polega na możliwości zastosowania wykonanej z glazury bądź styropianu zabudowy w wielu konstrukcjach, jest jego ważną zaletą.

Jako bezpośredni producent – firma Schedpol – dostarczamy obudowy do wanny w atrakcyjnych cenach i z gwarancją wysokiej jakości. Zachęcamy do przejrzenia asortymentu i składania zamówień!