Obudowa wanny

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że wanna w łazience prezentuje się o wiele estetyczniej, jeśli zostanie obudowana glazurą. Obudowa wanny może zostać wykonana na kilka sposobów, jednak by ułatwić sobie pracę, warto zdecydować się na gotowy system montażowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu wanna nie tylko będzie wyglądać elegancko, ale także łatwiej będzie nam utrzymać czystość w strefie kąpielowej, jaką posiada praktycznie każda nowoczesna łazienka. Dlatego w ofercie SCHEDPOL można znaleźć, takie akcesoria jak obudowa podpłytkowa wanny, którą dzięki specjalnej konstrukcji z dodatkowym wzmocnieniem oraz zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, można z łatwością dopasować do każdego łuku wanny. Oferowane przez nas rozwiązania mogą być stosowane do obudowywania zarówno wanien akrylowych, jak i stalowych.

Obudowa (zabudowa) wanny

Wykonane ze sprawdzonych i trwałych materiałów obudowy do wanien, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, są nie tylko trwałe, ale także wyjątkowo proste w montażu, dlatego nie powinny sprawić trudności nawet niedoświadczonym monterom. Nasza oferta obejmuje gotowe systemy do obudowywania wanien prostokątnych czy półokrągłych. Każda zabudowa wanny została wykonana w nowoczesnej technologii STANDARD PLUS, na którą jako producent udzielamy wieloletniej gwarancji. Dopełnieniem naszego asortymentu są nośniki EPS na których można osadzić wannę wyposażone w specjalne podcięcia, które dodatkowo umożliwiają montaż oświetlenia LED pod wanną.

Obudowa wanny od Schedpol to gwarancja trwałości, niebywałej wytrzymałości oraz bezpieczeństwa – obudowy wanny są zgodne ze wszystkimi europejskimi normami i wymaganiami.

Zapraszamy do zakupu!

Technologie wykonania Systemów zabudowy
Obudowa wanny
Średnia ocena: 4.87 (86%)
Na podstawie: 7 ocen