Obudowa wanny

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że wanna w łazience prezentuje się o wiele estetyczniej, jeśli zostanie obudowana glazurą. Obudowy wannowe z podcięciem mogą zostać wykonane na kilka sposobów, jednak by ułatwić sobie pracę, warto zdecydować się na gotowy system montażowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu cała osłona nie tylko będzie wyglądać elegancko, ale także łatwiej będzie nam utrzymać czystość w strefie kąpielowej, jaką posiada praktycznie każda nowoczesna łazienka. Sprawdź, jakiego rodzaju zabudowy wannowe są obecnie dostępne!

Estetyczne obudowy wannowe od SCHEDPOL

W ofercie SCHEDPOL można znaleźć, takie akcesoria jak obudowa podpłytkowa wanny, którą dzięki specjalnej konstrukcji z dodatkowym wzmocnieniem, precyzyjnym podcięciom oraz zastosowaniu najwyższej jakości materiałów można z łatwością dopasować do każdego łuku. Oferowane przez nas rozwiązania mogą być stosowane do zabudowy zarówno wanien akrylowych, jak i stalowych. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju sprzęt znajduje się w Twojej łazience, możesz mieć pewność, że obudowy naszej produkcji świetnie się sprawdzą i będą do niego precyzyjnie dopasowane. Cały proces tworzenia zabudowy obejmuje czynności, takie jak chociażby:

  • złożenie poszczególnych elementów w całość za pomocą frezów,
  • dostosowanie wymiarów zabudowy poprzez przycięcia,
  • ustawienie osłony pod kątem prostym w odniesieniu do podłogi,
  • wpuszczenie pianki w specjalne otwory montażowe,
  • przyklejenie płytek bezpośrednio do zabudowy.

Wszystkie elementy obudowy powstają na naszej nowoczesnej linii produkcyjnej. Jest ona na bieżąco doglądana przez kadrę doświadczonych specjalistów, a także w znacznym stopniu zautomatyzowana. Takie rozwiązanie sprawia, że każda zabudowa wanny z podcięciem jest tworzona w sposób niezwykle skrupulatny i precyzyjny. Najwyższa jakość przekłada się na zadowolenie klienta i ogromną satysfakcję z codziennego użytkowania – gotowa obudowa do wanny akrylowej jest bowiem funkcjonalna i wygląda bardzo estetycznie.

Nowoczesna obudowa (zabudowa) podpłytkowa wanny

Wykonane ze sprawdzonych i trwałych materiałów obudowy wannowe, które znajdziesz w naszym asortymencie, są nie tylko trwałe, ale także wyjątkowo proste w montażu, dlatego nie powinny sprawić trudności nawet niedoświadczonym monterom. Nasza oferta obejmuje gotowe systemy do obudowywania wanien prostokątnych czy półokrągłych. Dokładamy wszelkich starań, by implementacja naszej zabudowy w łazience mogła przebiegać w sposób jak najbardziej intuicyjny i sprawny.

Każda zabudowa wanny została wykonana w nowoczesnej technologii STANDARD PLUS, na którą jako producent udzielamy wieloletniej gwarancji. Dopełnieniem naszego asortymentu są nośniki EPS na których można osadzić wannę wyposażone w specjalne podcięcia, które dodatkowo umożliwiają montaż oświetlenia LED. To bardzo estetyczne rozwiązanie, które może skutecznie odświeżyć wygląd Twojej łazienki. Dodatkowe źródło światła sprawi natomiast, że kąpiele będzie dało się odbywać w doskonałej atmosferze sprzyjającej pełnemu relaksowi.

Nowoczesna osłona wanny akrylowej lub stalowej od Schedpol to gwarancja trwałości, niebywałej wytrzymałości oraz bezpieczeństwaobudowy wannowe są zgodne ze wszystkimi europejskimi normami i wymaganiami. Wybierając wyroby z naszej oferty, stawiasz na jakość wypracowaną dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i doświadczeniu specjalistów. Sprawdź, jakie wanny z zabudową są obecnie dostępne i skontaktuj się z nami w celu rozpoczęcia współpracy handlowej. Zapraszamy do zakupu!

Technologie wykonania Systemów zabudowy
Obudowa wanny
Średnia ocena: 4.87 (86%)
Na podstawie: 7 ocen