Oferta produktowa

01
Brodziki akrylowe
02
Wanny akrylowe
03
Obudowy do wanien i brodzików
04
Nośniki do wanien i brodzików
05
Brodziki podpłytkowe
06
Odpływy liniowe
Firma

35 – letnie doświadczenie przełożyliśmy na wysoką jakość, innowacyjność i niezawodność naszych produktów. Schedpol Sp. z o. o. Sp. K. jest liderem w produkcji nowoczesnych systemów zabudowy wanien i brodzików oraz termoformowania tworzyw sztucznych w tym brodzików i wanien akrylowych. Kolejnym istotnym ogniwem działności przedsiębiorstwa jest wyspecjalizowana obróbka aluminium. Celem wiodącym firmy jest nieustane doskonalenie technologii wytwarzania,
a co z tym idzie jakości produktów.

DESIGN & TECHNOLOGIA

SCHEDPOL jest potentatem w opracowywaniu nowoczesnych technologii produkcji wyrobów akrylowych oraz systemów zabudowy płytkami do wanien i brodzików. Własna, niezależna produkcja maszyn, urządzeń oraz form do tłoczenia, doświadczona kadra konstruktorów i designerów, gwarantują wytwarzanie produktów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

KONKURENCYJNOŚĆ

SCHEDPOL jest wiodącym Producentem brodzików akrylowych zintegrowanych z nośnikiem oraz systemów zabudowy płytkami. Bogata oferta zawiera szeroką gamę kształtów i rozmiarów brodzików o różnych głębokościach, które z łatwością można dopasować do większości kabin prysznicowych dostępnych na rynku.

JAKOŚĆ & NIEZAWODNOŚĆ

Produkty SCHEDPOL są praktyczne, niezawodne oraz bezpieczne w użytkowaniu. Wysoka jakość stosowanych surowców i rygorystyczny system kontroli jakości, przeprowadzanej na każdym etapie produkcji dają pewność że produkty, które otrzymają użytkownicy są niezwykle trwałe i komfortowe. Potwierdzeniem jakości jest niezwykle niski wskaźnik reklamacyjności na Produkty SCHEDPOL.

WSPÓŁPRACA
DOŚWIADCZENIE

SCHEDPOL z powodzeniem współpracuje w wielu obszarach biznesu: z producentami i importerami wyrobów sanitarnych, narzędzi budowlanych, z producentami mebli oraz w branży Automotive, a także z wymagającym Klientem detalicznym (markety, sieci zakupowe) – zarówno pod marką Schedpol jak i dedykowanymi markami obcymi (blisko 30 różnych marek). Dzięki skutecznym działaniom eksportowym Produkty SCHED-POL dostępne są w kilkunastu krajach, pośród, których można wymienić: Niemcy, Holandia, Belgia, Szwajcaria, Austria, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Grecja, Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja oraz w krajach Skandynawii.

SPRAWNOŚĆ

Kompletny proces technologiczny realizowany w SCHEDPOL (projekt – maszyna – produkt), krótki proces decyzyjny, a co za tym idzie dynamiczny proces wdrażania nowych produktów docenili znani Producenci, np. Sanitec Group, Koncern Dusar GmbH, Novellini – podejmując trwałą współpracę. Ponadto SCHEDPOL dzięki współpracy ze sprawdzonym ogólnoeuropejskim operatorem logistycznym, posiada bardzo wysoki wskaźnik skuteczności obsługi logistycznej i kompletności dostaw.