Brodziki podpłytkowe - kwadratowe

Proponujemy szeroki wybór wysokiej jakości kwadratowych brodzików podpłytkowych, których producentem jesteśmy. Firma Schedpol dostarcza wyłącznie estetyczne, solidnie wykonane, trwałe i funkcjonalne wyposażenie łazienek, które z powodzeniem służy użytkownikom przez lata. Dbamy o jego maksymalną szczelność m.in. poprzez zastosowanie dodatkowych rozwiązań izolujących. Również prosty montaż jest ważną zaletą naszych wyrobów, które sprzedajemy w wielu wariantach i atrakcyjnych cenach.

Praktyczne i estetyczne kwadratowe brodziki podpłytkowe Schedpol

Tym, co wyróżnia kwadratowe brodziki podpłytkowe marki Schedpol, jest połączenie z płytą spadkową, które przekłada się na wydajne odprowadzanie wody. Jako producent przykładamy szczególną wagę do wytrzymałości proponowanego wyposażenia do łazienki, które wykazuje bardzo dobrą odporność na naciski i uszkodzenia mechaniczne. Decydując się na tego rodzaju konstrukcje, można liczyć też na oszczędność czasu i pieniędzy w trakcie montażu.

Jak pokazuje doświadczenie, mocowanie tego elementu pod płytkami trwa znacznie krócej niż w przypadku standardowego odpływu liniowego, który wraz z przestojami technologicznymi wymaga nawet ponad 10 dni pracy. Z naszych podpłytkowych brodzików kwadratowych można korzystać już po 8 godzinach od zakończenia montażu, co wpływa wprost na niższe koszty instalacji tego wyposażenia łazienki marki Schedpol. Jako producent dostarczamy je z gwarancją wysokiej jakości i proponujemy szeroki wybór ich wersji, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem i składania zamówień!