Brodziki prostokątne

Technologie wykonania brodzików prysznicowych

Produkowane przez nas brodziki prostokątne, dzięki starannemu wykonaniu i zastosowaniu nowoczesnych technologii sprawiają, że każde pomieszczenie łazienkowe z prysznicem, staje się wyjątkowo eleganckim wnętrzem. Niewątpliwym atutem, który cechuje każdy brodzik prostokątny SCHEDPOL, jest również fakt, że modele wykonane w technologii Stabilsound Plus ® mogą być montowane zarówno na posadzce, jak i być w nią wpuszczane, czyniąc je niezwykle uniwersalnymi.

W zakres asortymentu wchodzą brodziki prostokątne z wypełnieniami stabilizująco-wygłuszającymi, a także zintegrowanymi podbudowami, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Technologie wykorzystywane w produkcji brodzików

Nasza oferta obejmuje produkty pochodzące między innymi z serii Etrusco, Camparo, Corina, Corina New, Caspar, Omega, Competia, Competia New oraz Grawello, które są nie tylko przyjemne w użytkowaniu, ale także łatwe w czyszczeniu dzięki innowacyjnej powłoce Antibac ®. Każdy oferowany przez nas brodzik prostokątny został wyposażony w wielowarstwowe wzmocnienie konstrukcyjne, aby zapewnić 100% stabilności oraz doskonałą wytrzymałość na nacisk. Materiały użyte do produkcji naszych brodzików są łatwe w recyklingu, co czyni je nie tylko trwałymi, ale i ekologicznymi.

Zastosowane w seriach technologie Stabilsound Plus® oraz Stabilsound Plus ® gwarantują wiele korzyści użytkowych, powodując, że codzienny prysznic staje się prawdziwą przyjemnością.

Brodzik prostokątny? Dlaczego nie!

Tworzone w innowacyjnych i nowoczesnych technologiach brodziki prostokątne SCHEDPOL stanowią rozwiązania, które nie tylko sprawdzą się w każdej łazience, ale także spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oferowane przez nas produkty stanowią idealną propozycję dla osób ceniących sobie wysoką jakość, komfort użytkowania prysznica, a także ponadczasowy design. Dzięki temu, że zostały wykonane przy użyciu starannie wyselekcjonowanych materiałów łatwych w recyklingu, są ekologiczne.