Stelaże do brodzików prysznicowych

W ofercie naszego sklepu z wyposażeniem łazienek znajduje się metalowy stelaż pod brodzik w rozmaitych wersjach, a także wiele innych komponentów. Prezentowane produkty wyróżniają się trwałością i funkcjonalnością. Każdy oferowany przez firmę Schedpol wyrób, czy to regulowany, czy uniwersalny, bazuje na rozwiązaniach technologicznych gwarantujących konstrukcjom stabilność i odporność. W przypadku metalowych stelaży, są one wyposażone w specjalne systemy umożliwiające modyfikację ich położenia i wysokości. To bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż brodzik na stelażu zapewnia użytkownikom nieograniczony i szybki dostęp do syfonu.

Przedłużenia stelaża do brodzików niskich Stabilsound Plus od Schedpol

Jako firma Schedpol – profesjonalny producent działający na rynku od ponad czterdziestu lat – zapewniamy szeroki wybór produktów. Proponujemy funkcjonalne komponenty takie jak przedłużenie stelaża. Wyposażenie łazienek tego rodzaju daje szansę na stworzenie strefy prysznicowej o rozmiarach spełniających konkretne potrzeby i odpowiadających metrażowi pomieszczenia. Brodzik ze stelażem metalowym to klasyczne rozwiązanie, ale wielu klientów stawia również na nowocześniejsze rozwiązania techniczne, jak np. podbudowa montażowa EPS.

Wyposażenie łazienek – stelaże, przedłużenia, podbudowy

W asortymencie obejmującym wyposażenie łazienek od producenta Schedpol dostępna jest także uniwersalna podbudowa montażowa wykorzystywana podczas przygotowywania podłogi pod instalację brodzika. Sprawdza się idealnie przy wykonywaniu brodzika w podłodze łazienki, gdyż zapewnia skuteczne i łatwe ukrycie syfonu i rur odpływowych.

Wszystkie zgromadzone w tej kategorii propozycje produktów można podzielić także ze względu na dopasowanie. W zależności od specyfikacji nośnik, podbudowa czy stelaż przeznaczone są dla brodzików standardowych, kompozytowych. W ofercie producenta Schedpol znajdują się również trwałe metalowe stelaże regulowane do wanien. Nasz asortyment ma kompleksowy i uniwersalny charakter, dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami konstrukcji i poszczególnych elementów, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.