Brodziki

Nasza oferta armatury łazienkowej powstała w odpowiedzi na potrzeby Klientów. Staramy się za nimi podążać oraz wyznaczać nowe trendy na rynku. Dbamy o to, by wyposażenie łazienkowe było tworzone przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów. Tak właśnie powstają brodziki prysznicowe SCHEDPOL głębokie oraz na wymiar, które cieszą się dużą popularnością wśród Nabywców. Poniżej prezentujemy innowacyjne produkty, które sprawdzą się w każdej łazience. Większość modeli ma wypełnienie stabilizująco-wygłuszające oraz hydroszczelną powłokę pod spodem. Dodatkowym atutem, który wpływa na trwałość wyrobów, jest metalowe wzmocnienie konstrukcji. To główne zalety brodzików wykonanych w technologii Stabilsound Plus ®. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem!

Brodziki prysznicowe

Tym, co wyróżnia widoczną poniżej kolekcję, jest bogate wzornictwo. Brodziki dostępne są w różnych kształtach – od kwadratowych, poprzez prostokątne, asymetryczne, pięciokątne, aż po półokrągłe. W przypadku każdego z nich istnieje możliwość wyboru rozmiaru a w wybranych seriach nawet koloru czy rodzaju odpływu. Miejsce odpływu bywa, że jest umiejscowione na jednym z boków lub na środku boku. Gwarantujemy, że w naszej ofercie Klient dopasuje konkretny model do swoich indywidualnych potrzeb oraz możliwości łazienki.

W katalogu online SCHEDPOL znajdują się zarówno brodziki prysznicowe głębokie, jak i płytkie. Są one wykonane w technologii Stabilsound ® i posiadają zintegrowaną obudowę stabilizującą EPS. Wzmacnia ona całą konstrukcję i sprawia, że korzystanie z armatury jest szczególnie komfortowe oraz w pełni bezpieczne. Przełomowe technologie Antibac ® oraz powierzchnia Easy to Clean, ułatwiają utrzymanie brodzika prysznicowego w czystości. Wybierając produkty marki SCHEDPOL, gwarantujesz sobie komfort i wygodę podczas codziennego użytkowania.

Wysokie (głębokie) brodziki

Szukając odpowiedniego dla siebie brodzika SCHEDPOL, należy zastanowić się nad jego wysokością. W przeszłości najczęściej wybierane były modele wysokie (głębokie). W dzisiejszych czasach, w zależności od możliwości w łazience, warto skorzystać z dobrodziejstw technologii i zamienić stary wysoki i głęboki brodzik na niższy. Dzięki temu zachowana zostanie funkcjonalność produktu, ale korzystanie z niego będzie bardziej komfortowe – próg będzie łatwiejszy do pokonania przez osoby starsze lub dzieci. Dzisiejsze kolekcje proponowane przez naszą firmę wyglądają subtelniej. Zaprojektowane nowocześnie oraz estetycznie, wystają zaledwie kilka- kilkanaście centymetrów ponad powierzchnię podłogi.

W zakres naszego asortymentu wchodzą brodziki prysznicowe na wymiar, które idealnie sprawdzą się jako element funkcjonalnej kabiny prysznicowej, niezależnie od stylu, w jakim została zaaranżowana łazienka. To, co jest największym atutem proponowanych przez nas rozwiązan technologicznych implementowanych w brodzikach to przede wszystkim zintegrowana forma oraz wzmocniona konstrukcja, dzięki czemu nasze wyroby są odporne nawet na wyjątkowo duży nacisk.

Technologia produkcji brodzików akrylowych

Produkowane przez SCHEDPOL modele brodzików prysznicowych są tworzone przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu są:

  • trwałe,
  • stabilne,
  • niezwykle odporne na wilgoć oraz zagrzybienie.

Zastosowane rozwiązania produkcyjne gwarantują nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale także bezpieczeństwo dla zdrowia i środowiska – dokładamy wszelkich starań, aby nasze brodziki były tworzone wyłącznie z certyfikowanych materiałów, wytrzymałych i równocześnie łatwych w recyklingu.

Od współczesnego brodzika głębokiego prysznicowego powinniśmy oczekiwać nie tylko pięknego wyglądu czy łatwości czyszczenia, ale również zaawansowanych technologii, które na co dzień mogą być niewidoczne. My nad swoimi technologiami pracujemy i rozwijamy je każdego dnia.

Dlaczego warto wybrać kolekcje łazienkowe SCHEDPOL?

Jesteśmy polską firmą, która od kilku dekad tworzy innowacyjne brodziki, głębokie oraz płytkie, czy płaskie. W trakcie projektowania kolekcji łazienkowych zwracamy uwagę na:

  • użyteczność,
  • wysoką jakość materiałów i wykonania,
  • design,

wszystkich produktów sygnowanych naszą marką.

Dbamy o to, by każdy brodzik prysznicowy był wykonany z największą starannością i w przemyślany sposób. Stąd modele SCHEDPOL w autorkich techbnologiach mają wielowarstwową konstrukcję, która wpływa na lepszą izolację termiczną. Dodatkowo doskonale wycisza strumień wody uderzający o dno brodzika. Dzięki temu w łazience w czasie kąpieli jest ciszej nawet o 40%.

Jeśli chodzi o montaż armatury, to możemy zapewnić, że jest on szybki i intuicyjny. Efekt ten osiągnęliśmy w drodze eliminacji kotw przyściennych, które są niezbędne w wyrobach starego typu. Innym, równie przyjaznym dla Klientów udogodnieniem jest aranżacja układu odpływowego. Jest ona ułatwiona przede wszystkim w wysokich modelach. Mają one od spodu specjalnie wyprofilowane kanały, które służą do poprowadzenia rur odpływowych.

Kupując brodzik, należy zwrócić uwagę na wymiary, czyli jak bardzo jest wysoki i jaką mają długość jego boki. Ocena gabarytu pozwoli na lepsze dopasowanie sanitariatu do łazienki.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi!

Technologie wykonania brodzików prysznicowych
Brodziki
Średnia ocena: 4.85 (86%)
Na podstawie: 5 ocen