Brodziki

Tworzone przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów brodziki prysznicowe SCHEDPOL to innowacyjne produkty, które sprawdzą się w każdej łazience. Wypełnienie stabilizująco-wygłuszające, hydroszczelna powłoka pod brodzikiem oraz metalowe wzmocnienie konstrukcji, to główne zalety brodzików akrylowych wykonanych w technologii Stabilsound Plus ®.

Brodziki prysznicowe

Brodziki akrylowe dostępne są w różnych kształtach – od kwadratowych, poprzez prostokątne, asymetryczne, aż po brodziki półokrągłe. Możliwość wyboru rozmiaru i koloru. Sam odpływ w brodziku również można dopasować – w niektórych modelach jest umiejscowiony na jednym z boków brodzika, a w innych na jego środku. Szeroki wybór możliwości gwarantuje, że w naszej ofercie Klient dopasuje konkretny model do swoich indywidualnych potrzeb oraz możliwości łazienki.

W ofercie SCHEDPOL znajdują się również brodziki prysznicowe wykonane w technologii Stabilsound ®, które posiadają zintegrowaną obudowę stabilizującą EPS, wzmacniającą całą konstrukcję brodzika i sprawiającą, że korzystanie z niego jest szczególnie komfortowe oraz w pełni bezpieczne. Przełomowe technologie Antibac ® oraz powierzchnia Easy to Clean, ułatwiają utrzymanie brodzika prysznicowego w czystości. Wybierając produkty marki SCHEDPOL gwarantujesz sobie komfort i wygodę podczas codziennego użytkowania.

Wysokie (głębokie) brodziki

Jeżeli szukamy odpowiedniego dla siebie brodzika, należy zastanowić się nad jego wysokością. W przeszłości najczęściej wybierane były brodziki wysokie (głębokie). W dzisiejszych czasach, w zależności od możliwości w łazience, warto skorzystać z dobrodziejstw technologii i zamienić stary wysoki brodzik prysznicowy na niższy. Dzięki temu zachowamy funkcjonalność brodzika wysokiego, ale korzystanie z niego będzie bardziej komfortowe – próg będzie łatwiejszy do pokonania przez osoby starsze lub dzieci. Dzisiejsze głębokie brodziki wyglądają subtelniej. Zaprojektowane nowocześnie oraz estetycznie, wystając zaledwie kilkanaście milimetrów ponad powierzchnię podłogi.

W zakres naszego asortymentu wchodzą brodziki prysznicowe, które idealnie sprawdzą się jako element funkcjonalnej kabiny prysznicowej, niezależnie od stylu, w jakim została zaaranżowana łazienka. To, co jest największym atutem proponowanych przez nas akcesoriów to przede wszystkim zintegrowana forma oraz wzmocniona konstrukcja, dzięki czemu nasze wyroby są odporne nawet na wyjątkowo duży nacisk.

Technologia produkcji brodzików akrylowych

Produkowane przez SCHEDPOL modele akrylowych brodzików prysznicowych są tworzone przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu są trwałe, stabilne i jednocześnie niezwykle odporne na wilgoć oraz zagrzybienie. Zastosowane rozwiązania produkcyjne gwarantują nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale także bezpieczeństwo dla zdrowia i środowiska – dokładamy wszelkich starań, aby nasze brodziki były tworzone wyłącznie z certyfikowanych materiałów, wytrzymałych i równocześnie łatwych w recyklingu.

Od współczesnego brodzika prysznicowego powinniśmy oczekiwać nie tylko pięknego wyglądu czy łatwości czyszczenia, ale również zaawansowanych technologii, które na co dzień mogą być niewidoczne. My nad swoimi technologiami pracujemy i rozwijamy je każdego dnia.

Technologie wykonania brodzików prysznicowych
Brodziki
Średnia ocena: 4.85 (86%)
Na podstawie: 5 ocen