Odpływ liniowy SMOOTH LOW z Antibac® oraz Easy to Clean®

0
291
26 września 2023
Odpływ liniowy Smooth Low to nowoczesne, niezwykle minimalistyczne rozwiązanie, które sprawi, że czas spędzony pod prysznicem kojarzył Ci się będzie wyłącznie z przyjemnością. Zaprojektowany z dbałością o szczegóły, wykonany w technologii Standard Plus, zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas codziennego korzystania z prysznica. Materiał sanitarny, z którego został wyprodukowany odpływ, dla Twojej wygody wyposażony został w technologie Antibac® oraz Easy to Clean®. Pozwalają one nie tylko na zachowanie perfekcyjnej czystości odpływu, ale również zapobiegają rozwojowi chorobotwórczych bakterii, wirusów, pleśni i grzybów.
Co zawiera zestaw montażowy?

W pakiecie z odpływem liniowym SMOOTH LOW otrzymujesz kompletny zestaw, który zapewni szybką i bezproblemową instalację. Dzięki niemu masz możliwość dostosowania wysokości odpływu do własnych potrzeb – od 7,5 cm do 11,5 cm.

Profesjonalny zestaw zawiera:

  • Jednolitą rynnę odpływową z wypełnieniem PU, które wzmacnia i usztywnia konstrukcję.
  • Maskownicę 2w1– metalową (anodowaną) lub do zabudowy płytkami.
  • Syfon szybkoprzepływowy (42l/min) polskiej produkcji, obracany o 360 stopni, z możliwością czyszczenia mechanicznego.
  • Elementy montażowe: dwie podpory oraz metalowe kotwy montażowe.
  • Wysokiej jakości kołnierz uszczelniający.
  • Samoprzylepną taśmę uszczelniająca, gwarantującą pełne bezpieczeństwo hydroizolacyjne podczas użytkowania produktu.
  • Wysokiej jakości syfon dopasowany do odpływu – model Schedpol Base-Low z otworem Ø 50 mm. To jeden z najnowocześniejszych odpływów adresowanych do nabywców bardzo niskich brodzików. Syfon o konstrukcji wirowej należy do gamy najniższych, a jednocześnie niezwykle wydajnych i bezproblemowych syfonów.

Odpływ liniowy SMOOTH LOW dostępny jest w czterech rozmiarach: 60 cm, 70 cm, 80 cm i 90 cm, dzięki czemu można go dopasować do każdej łazienki oraz strefy prysznicowej.  

"<img decoding=

"<img decoding=

Cechy szczególne odpływu liniowego SMOOTH LOW

Odpływ wyposażony jest w elegancką maskownicę 2w1, którą można pozostawić gładką lub zabudować płytkami. Wytrzymałość produktu na nacisk wynosi aż 300 kilogramów (zgodnie z normą EN1253), co gwarantuje komfort i stabilność przez długie lata. Co więcej, odpływ liniowy SMOOTH LOW to również przemyślana konstrukcja spodnia – forma zamknięta z dodatkową warstwą hydroszczelną. Zastosowane kotwy montażowe oraz dodatkowe podpory zapewniają perfekcyjną stabilność, zwiększając jednocześnie wytrzymałość na nacisk. Dzięki temu można regulować produkt zarówno w pionie, jak i w poziomie.

To jeszcze nie wszystko! Dzięki jednolitej, pozbawionej łączeń i spawów konstrukcji uzyskaliśmy 100% szczelność i pełną odporność na korozję.

Odpływ liniowy SMOOTH LOW zapewnia maksymalny komfort podczas kąpieli i pełne bezpieczeństwo Twojej łazience. Więcej informacji na temat produktu znajdziesz na stronie internetowej: https://www.schedpol.pl/produkt/smooth-low/.

Schedpol – jesteśmy polskim producentem z ponad 40-letnim doświadczeniem. Warto zaufać naszej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu.