Aktualne oferty pracy

Stanowisko Specjalista ds. marketingu

Obowiązki na tym stanowisku

  • Wspieranie realizacji strategii marketingowej naszych marek poprzez:
  • Współtworzenie treści i udostępnienia materiałów marketingowych
  • Działania graficzne przy tworzeniu różnych materiałów reklamowych jak np. newsletterów, gazetek, banerów, prezentacji, itp.
  • Współpraca z zewnętrznymi usługodawcami (graficy, drukarnie)
  • Prowadzenie i aktualizacje bloga na stronie schedpol.pl (treści powstają we współpracy zespołowej)
  • Prowadzenie i publikacja postów w kanałach Social media
  • Działania ADS w ramach planu marketingowego,
  • Inne współdziałania marketingowe w ramach współpracy w zespole
  • Wychodzenie z inicjatywą co możemy usprawnić w marketingu firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i znajomość zagadnień związanych z promocją, trendów marketingowych i narzędzi,
  • Podstawowa znajomość i umiejętność pracy z grafiką i projektowaniem, bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pracy w internecie,
  • Wyczucie estetyki,
  • Kreatywność,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem w trakcie projektu, skuteczność w działaniu,
  • Pozytywne nastawienie, otwartość, chęci nauki oraz zaangażowania, orientacja na efekty;
  • Komunikatywna znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Co możemy Tobie zaoferować?

  • miłą atmosferę oraz możliwość współpracy z zespołem posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży, oferującym swoją pomoc i wprowadzenie do kierunku w jakim chcemy iść z marketingiem,
  • stanowisko pracy o dużej samodzielności, dające możliwość realizacji na płaszczyźnie zawodowej,
  • możliwość kreowania własnych propozycji rozwiązań a następnie ich wdrażania,
  • pracę przy ciekawych projektach umożliwiających wykorzystanie posiadanej wiedzy i predyspozycji,
  • pracę w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres e-mail: operacyjny@schedpol.pl

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

Poziom doświadczenia: Specjalista (min. 2-5 lat doświadczenia)

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Funkcje

  • Marketing
  • Promocja
  • PR
Stanowisko Referent ds. logistyki

W związku z dynamicznym rozwojem firma SCHEDPOL poszukuje osób do pracy na stanowisku referenta ds. logistyki.

Wymagania:

• umiejętność obsługi komputera (Windows)
• znajomość pakietu Office (Word, Excel)
• dyspozycyjność
• umiejętność pracy w zespole
• samodzielność

Dodatkowe atuty:

• znajomość języków obcych (j. niemiecki, j. angielski)
• znajomość programu handlowego Sage Symfonia Handel

Zakres wykonywanych obowiązków:

• segregacja dokumentów sprzedaży
• segregacja dokumentacji zwrotów
• wprowadzanie zamówień do systemu handlowego
• wystawianie faktur
• obsługa reklamacji, zwrotów i wymian towarów

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
• system motywacyjny
• praca od poniedziałku do piątku
• praca w stałych godzinach: 8.00-16.00

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Stanowisko Operator linii produkcyjnej brodzików

W związku z dynamicznym rozwojem firma SCHEDPOL poszukuje osób do pracy na stanowisko operatora linii produkcyjnej brodzików.

Zakres obowiązków:

• obsługa linii produkcyjnej,
• wykonywanie bieżących obowiązków,
• dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oczekiwania:

• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
• gotowość do podjęcia pracy w systemie III-zmianowym,
• zdolności manualne,
• zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,