Brodziki pięciokątne

Technologie wykonania brodzików prysznicowych

W nowocześnie wyposażonych łazienkach dominują zazwyczaj stylowe rozwiązania o nieregularnych kształtach. To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy prysznicowe brodziki pięciokątne w różnych wymiarach (m.in. 80×80 czy 90×90) oraz kolorach. Stawiamy na klasyczne wyroby, które są przede wszystkim wysokie i głębokie. To bardzo funkcjonalne i ponadczasowe rozwiązanie, zapewniające użytkownikom większą wygodę i rozszerzające wachlarz zastosowań prysznica. Sprawdź, jakie konkretnie produkty mamy w ofercie!

Jakie są najważniejsze atuty wysokich brodzików?

Łazienki to zazwyczaj niewielkie pomieszczenia, przy których urządzaniu niezbędna jest odpowiednia optymalizacja dostępnej powierzchni. Brodzik prysznicowy pięciokątny, który jest wysoki i głęboki, to użyteczne rozwiązanie zajmujące w dodatku bardzo niewiele miejsca. Rozmiary 80×80 czy 90×90 świetnie sprawdzą się nawet w najbardziej ograniczonych przestrzeniach. Wysokość produktu pozwala nie tylko na wygodne zanurzenie stóp w wodzie w trakcie prysznica, ale też na:

  • bezproblemowe wykąpanie małego dziecka,
  • zrobienie prania ręcznego,
  • umycie zwierzęcia domowego.

Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie nasze wyroby charakteryzowały się najwyższą możliwą jakością. Każdy prysznicowy brodzik, na przykład w rozmiarze 80×80 lub 90×90, został stworzony z myślą o wysokiej funkcjonalności. Wyróżnia się on przede wszystkim znaczną wytrzymałością, odpornością na powstawanie drobnych rys i zadrapań, a także estetycznym sposobem wykonania przy jednoczesnym zadbaniu o to, by był należycie wysoki i głęboki.

Schedpol – producent brodzików pięciokątnych

Mamy wiele lat doświadczenia w produkcji najwyższej jakości wyrobów łazienkowych. Nasze prysznicowe brodziki pięciokątne w rozmiarze 80×80 czy 90×90 tworzymy z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości, które poddajemy obróbce na nowoczesnej linii produkcyjnej, dzięki czemu są odpowiednio wysokie i głębokie. Wybierając nasze produkty, stawiasz na styl i funkcjonalność!