Wymiana wanny na prysznic w zaledwie jeden dzień dzięki ściankom Wall Comfort od Schedpol

0
857
28 grudnia 2022

Wymień wannę na prysznic w jeden dzień dzięki ściankom remontowym Wall Comfort od Schedpol oraz brodzikom Stabilsound Plus® i Stabilsound Plus®.

Szybka zmiana, dzięki której uzyskasz:

– Wygodny oraz bezproblemowy dostęp do prysznica.

– Bezpieczną przestrzeń przeznaczoną do kąpieli – bez ryzyka poślizgnięcia się czy upadku.

Nowoczesne rozwiązanie pozwala na błyskawiczny remont bez skomplikowanych prac przygotowawczych w zakresie ścian czy podłogi w łazience, a także bez ingerencji w płytki położone na ścianach i podłodze. Ścianki Wall Comfort można dopasować do każdego pomieszczenia, bez względu na jego układ oraz wielkość za sprawą uniwersalnego rozmiaru produktu, łatwości instalacji oraz możliwości stworzenia strefy prysznicowej na dwa różne sposoby.

Ścianki remontowe są spójne pod względem kolorów oraz designu z produktami oferowanymi przez Schedpol. Zastosowane powierzchnie Antibac® oraz Easy to Clean® wpływają pozytywnie na komfort użytkowania produktu, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo oraz wygodę podczas korzystania z niego. Dostępne są następujące powierzchnie ścianek remontowych Wall Comfort: Smooth White, White Stone, Black Stone, Sand Stone, Cement Stone oraz Anthracite Stone.

 

WALL COMFORT – sposób na problematyczne podejście do prysznica

Dzięki zastosowaniu ścianek Wall Comfort uzyskujemy bezpieczne i niezwykle wygodne podejście do prysznica. Wysokie i problemowe wchodzenie i wychodzenie z wanny? To już przeszłość!

 

Jak wymienić wannę na prysznic w zaledwie jeden dzień?

Po rozpakowaniu ścianek Wall Comfort przystępujemy do odmierzenia pożądanej wysokości oraz szerokości produktu, następnie przyklejamy taśmę uszczelniającą w rogu pomieszczenia gdzie ściany łączą się ze sobą. Zapewni to odpowiednią hydroizolację strefy prysznicowej. Kolejnym krokiem jest przykręcenie wężyków do wody ciepłej oraz zimnej, a także odmierzenie na jakiej wysokości od podłogi się one znajdują. W tym momencie zaznaczamy na ścianie odpowiednie miejsca, a następnie wykonujemy otwory służące do zamontowania wężyków. Wszystkie wymiary oraz odległości nanosimy na produkt i za pomocą wyrzynarki przygotowujemy ścianki do montażu.

 

Zalety ścianek Wall Comfort

Produkt pozwala na proste zakrycie wężyków bez skuwania płytek. Po zainstalowaniu produktów miejsce łączenia ścianek Wall Comfort zabezpieczamy za pomocą silikonu. Wybrany brodzik prysznicowy możemy zamontować na trzy różne sposoby:

  1. Brodzik + stelaż + panele boczne
  2. Brodzik + podbudowa + panele boczne
  3. Brodzik ze zintegrowaną podbudową

Technologia Stabilsound Plus® zapewnia 100% stabilności bez podkuwania i kotwienia brodzika do ściany, a także pozwala na wygodne przeprowadzenie rur odpływowych. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że prace remontowe nie generują niepotrzebnego bałaganu, a jednocześnie nie zostaje przerwana hydroizolacja ścian w łazience.

Ścianki Wall Comfort ® to maksymalne bezpieczeństwo, nowoczesny design oraz wysoki komfort użytkowania.

Schedpol od 1981 roku zapewnia komfortowe i bezpieczne rozwiązania dla łazienek.

 

Więcej informacji o ściankach Wall Comfort na https://www.wallcomfort.pl/