Weekendowa metamorfoza łazienki

0
424
16 sierpnia 2023

Lato to najlepszy czas na odświeżenie łazienki – długie dni, temperatura sprzyjająca schnięciu kleju czy zaprawy i urlop, który większość z nas bierze właśnie w lipcu lub sierpniu. Czy wiesz, że metamorfoza nie musi wiązać się z ogromnym bałaganem i może zająć Ci zaledwie jeden weekend? Tak, z nowoczesnymi rozwiązaniami firmy Schedpol to możliwe!

Czas na nowy prysznic

Nie musisz tracić tygodni na wyczerpujący i kosztowny remont. Wystarczą chęci, trochę czasu i produkty marki Schedpol i Schedpol Schedline Collection. Zwróć uwagę na brodzik Competia New, który możesz zamontować samodzielnie, bez specjalnego przygotowania czy umiejętności. W zaledwie jeden wieczór zainstalujesz go w łazience, a przy okazji schowasz wszystkie przyłącza w konstrukcji brodzika – nie musisz skuwać podłogi! Co więcej – do montażu brodzika nie potrzebujesz nawet wiertarki!

Brodzik Competia New wykonany z wysokogatunkowego akrylu gwarantuje łatwe utrzymanie w czystości i zmniejszone ryzyko zarysowań. Cechuje go niezwykła stabilność – nie chwieje się, nie ugina pod naciskiem stóp – a to wszystko dzięki pełnemu podparciu zarówno na rantach, jak i dnie. Dodatkowo, jest też dobrze wygłuszony, co przekłada się na cichy prysznic (nie obudzisz domowników!:)) i izolację ciepła..

Lubisz prysznic w towarzystwie? Nic nie stoi na przeszkodzie! Brodziki wykonane w technologii Stabilsound Plus® mają ogromną wytrzymałość na nacisk – aż do 750 kilogramów, a więc ciesz się kąpielą bez obaw o konstrukcję przestrzeni prysznicowej.

Brodzik Competia New to nie tylko świetny sposób na szybkie odświeżenie wnętrza, ale przede wszystkim na stworzenie doskonałej strefy prysznicowej. Więcej informacji na temat produktu znajdziesz pod linkiem: https://www.schedpol.pl/?s=competia+new&post_type=product.

Weekendowa metamorfoza łazienki

Competia New Black

Prysznic zamiast wanny w jeden wieczór

W szybkim odświeżeniu łazienki pomogą Ci również ścianki WallComfort. To innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu wyczarujesz strefę prysznicową bez kładzenia płytek. W ciągu zaledwie jednego dnia stworzysz wygodny prysznic we własnym domu. Ścianki WallComfort to nowoczesne i bezpieczne rozwiązanie. Dzięki zastosowanej powłoce antybakteryjnej Antibac® nie musisz martwić się mnożeniem bakterii, a Easy to Clean® ułatwi utrzymanie ścian w czystości. Konstrukcja ścianek jest sztywna, wodoszczelna i zapewnia izolację akustyczą Twojej łazienki.

Ścianki prysznicowe Wall Comfort mają wymiary 210 cm x 100 cm i dostępne są w dwóch grubościach – Wall Thin – 1 cm, co pozwala na użycie ich zamiast płytek. Druga grubość  – 6cm – to wygodny sposób na ukrycie instalacji czy przyniesienie baterii bez ingerowania w ścianę i wykonywania zbędnych dziur. Ścianki dostępne są w kolorach zgodnych z powierzchniami naszych brodzików, dzięki czemu perfekcyjnie dopasujesz je do wnętrza i stworzysz jednolitą i funkcjonalną przestrzeń. Takie rozwiązanie zdecydowanie doda elegancji i stworzy unikatową strefę kąpieli!

Ścianki można podciąć, aby uzyskać pożądany wymiar. Mocowanie do ściany jest bajecznie proste – wystarczy użyć wysokoelastycznego kleju do płytek lub kleju poliuretanowego. Ścianki zainstalujesz bez problemu samodzielnie. Przekonaj się sam!

Więcej informacji na temat innowacyjnych ścianek Wall Comfort® znajdziesz na stronie internetowej: www.wallcomfort.pl.

Weekendowa metamorfoza łazienki

Wall Comfort + brodzik New Horizons Black Stone

Weekendowa metamorfoza łazienki

Wall Comfort + brodzik New Horizons White Stone

 

Długie kąpiele

Jeżeli lubisz długie kąpiele, na pewno zachwycisz się jedną z naszych wanien Schedpol lub Schedpol Schedline Collection. To klasyka w wyjątkowym wydaniu.

Wannę możesz szybko zamontować dzięki nośnikowi stabilizującemu, który podpiera ją na całej powierzchni.

Nie musisz go wiercić do ściany i szybko dopasujesz do rozmiaru wybranej wanny i – gotowe! Dodatkowo, nośnik możesz samodzielnie okleić płytkami, a więc szybko i sprawnie dopasować go do wnętrza. Ma jeszcze jedną ważną zaletę: gorrrąca woda nie wystygnie tak prędko, bo nośnik wykazuje dużą izolację termiczną!

Weekendowa metamorfoza łazienki Weekendowa metamorfoza łazienki Weekendowa metamorfoza łazienki

Metamorfoza łazienki z produktami marki Schedpol

Od czterdziestu lat dostarczamy nowoczesne rozwiązania do łazienek. Śledzimy, a nawet wyprzedzamy trendy. Dzięki nam odświeżysz łazienkę w jeden weekend,nie wydasz na to majątku i nie musisz uzależniać zmian od dostępności fachowca! Staramy się tworzyć produkty, których instalacja nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej oraz zaawansowanych umiejętności manualnych. Nowoczesne technologie, z których korzystamy sprawiają, że z większością prac poradzisz sobie sam/a!

No i najważniejsze – nie musisz skuwać płytek, wiercić ani szpachlować. Wystarczy, że skorzystasz z naszych szybkich patentów na odświeżenie wnętrza.

Jeszcze więcej inspiracji znajdziesz na naszym blogu. Polecamy dwa wpisy z dodatkowymi porcjami porad na temat szybkiego odświeżenia łazienki niskim kosztem:

https://www.schedpol.pl/metamorfoza-lazienki-niewielkim-kosztem/

https://www.schedpol.pl/mala-zmiana-duzy-efekt/