Nowoczesne umywalki kompozytowe wykonane w technologii Stabilsound Plus®

0
402
15 stycznia 2023

Przedstawiamy nowość na rynku – innowacyjne umywalki kompozytowe marki Schedpol, które wykonane są z niezawodnego, wytrzymałego materiału. Higieniczna i bezpieczna powierzchnia
z powłokami Easy to Clean oraz Antibac występuje zarówno w wersji gładkiej o wysokim połysku, jak i z matowym efektem mineralnym (kamienista struktura powierzchni).

Stalowe wzmocnienie zapewnia sztywność konstrukcji i wyjątkową stabilność. Warstwa izolacyjna produktu wykonana została z mieszanek PU+ o wysokich właściwościach izolacyjnych, zapewniając zarówno perfekcyjną izolację termiczną, jak i akustyczną. Umywalki Schedpol posiadają wielowarstwowe wzmocnienie konstrukcyjne PU+ oraz mineralne, które zwiększają trwałość oraz odporność na uderzenia.

 

Zalety umywalek kompozytowych wykonanych w technologii Stabilsound Plus®:

– wygodne i bezpieczne powierzchnie: Easy to Clean oraz Antibac,

– idealnie pionowe ścianki,

– możliwość montażu jednoosobowego,

– bardzo wysoka wytrzymałość udarowa.

 

Niezwykłe cechy umywalek Stabilsound Plus od Schedpol:

– wyjątkowo trwałe i bardzo solidne,

– nie pękają, nie odpryskują,

– łatwe do zainstalowania nawet przez jedną osobę,

– bezpieczne w transporcie oraz logistyce.

 

Umywalki kompozytowe marki Schedpol cechuje ponadprzeciętna wytrzymałość!

Umywalka jest odporna na uderzenia, upadki ciężkich przedmiotów i wszelkie problemy, które mogą pojawić się podczas codziennego użytkowania produktu. Na uwagę zasługuje również łatwa
w utrzymaniu czystości powłoka Easy to Clean oraz wyjątkowo bezpieczna powłoka Antibac. Dają one bardzo duży komfort na co dzień. Szeroka gama kolorów o gładkiej lub kamienistej strukturze pozwala dobrać odpowiedni produkt do wystroju Twojej łazienki. Umywalka występować może zarówno pojedynczo lub jako produkt podwójny – dla jeszcze większej wygody domowników.

Oferujemy również idealnie dopasowane, funkcjonalne zestawy produktów. Firma Schedpol produkuje zarówno brodziki, jak i wanny oraz umywalki w dokładnie takich samych kolorach oraz rodzajach wykończenia. Dzięki temu wszystkie elementy łazienki doskonale do siebie pasują.

 

Zaprojektuj z nami swoją idealną umywalkę Stabilsound Plus®. Zdecyduj się na design, wybierz odpowiedni kolor i właściwą wielkość. Do Twojej dyspozycji oddajemy różne rozmiary produktu, abyś mógł perfekcyjnie dopasować go do swoich potrzeb. Wybrany przez Ciebie brodzik oraz umywalka mogą mieć gładką lub kamienistą strukturę powierzchni, a także spójny, jednolity kolor. Spraw, aby Twoja łazienka wyglądała perfekcyjnie, a jednocześnie była niezwykle wygodna i funkcjonalna.

 

Umywalki łazienkowe marki Schedpol:

– dostępność różnych kolorów o kamienistej lub gładkiej strukturze powierzchni,

– jedno- lub dwukomorowe,

– bez lub z fabrycznym otworem na baterie,

– bez lub z maskownicą odpływu,

– opcje nablatowe lub wpuszczane,

– dodatkowe wzmocnienie konstrukcji gwarantujące pełną stabilność.

 

Schedpol – komfortowe i bezpieczne rozwiązania dla łazienek. Działamy na rynku od ponad czterdziestu lat!