Brodziki w technologii STABILSOUND® – cechy innowacyjnego brodzika

0
498
18 sierpnia 2022

Brodziki zintegrowane z nośnikami Stabilsound Plus® nadają się do każdej łazienki. Zaawansowana technologia Stabilsound Plus® zapewnia nie tylko 100% stabilności, ale również dużą wytrzymałość na nacisk. Dodatkową zaletą jest niewątpliwie doskonała izolacja cieplna, dzięki której korzystanie z brodzika jest bardzo przyjemne. Warto docenić również możliwość bezpiecznego montażu, który zapewnia pełną hydroszczelność. Na uwagę zasługuje bezproblemowa instalacja układu odpływowego wewnątrz brodzika, co pozwala na efektywne rozprowadzenie rur oraz kolanek – bez konieczności podcinania samego brodzika. Cztery warstwy, z których składa się brodzik, umożliwiają komfortowe korzystanie z niego na co dzień.

Brodziki wykonane w technologii Stabilsound Plus® dostępne są w przeróżnych konfiguracjach. Zakupić je można zarówno w standardowym wydaniu – Smooth White, jak i w niebanalnych kolorach oraz fakturach – White Stone, Cement Stone, Sand Stone, Anthracite Stone czy Black Stone. Brodziki Schedpol dostępne są również w wielu różnych kształtach oraz rozmiarach, dzięki czemu można je perfekcyjnie dopasować do istniejących możliwości we własnej łazience.

Wysokość całkowita brodzika wykonanego w technologii Stabilsound Plus® wynosi od 12 centymetrów. Pozwala to na przeprowadzenie rur odpływowych pod produktem. Optymalna waga ułatwia magazynowanie brodzików oraz transport, dzięki czemu udaje się zmniejszyć emisję CO2 do atmosfery aż o połowę. Brodzik wykonany w technologii Stabilsound Plus® jest niezwykle poręczny, dlatego też nawet jedna osoba poradzi sobie z jego zamontowaniem w łazience. Brak konieczności podkuwania w celach montażowych pozwoli na czystą, bezpieczną i szybką pracę. Każdy, kto chciałby stworzyć łazienkę swoich marzeń na pewno doceni możliwość bezpośredniego oklejenia brodzika wybranymi przez siebie płytkami. Na uwagę zasługują również trzy możliwości montażu brodzików Stabilsound Plus®: stawiany, częściowo wpuszczany oraz wpuszczany – zlicowany z podłogą. Pozwala to na stworzenie odpowiedniej aranżacji łazienki.

 

Codzienne użytkowanie produktów jest bezproblemowe za sprawą kilku właściwości, które brodziki wykonane w technologii Stabilsound Plus® posiadają:
– powłoka Easy to clean® oraz Antibac® zapewniające pełne bezpieczeństwo i pozwalające na łatwe czyszczenie produktów,
– sprawny odbiór wody z całej powierzchni brodzika, dzięki czemu nie powstają na nim nieestetyczne zacieki,
– antypoślizgowość niemieckiej klasy „A” potwierdzona stosownym certyfikatem,
– dodatkowe powłoki antypoślizgowe klasy „B” oraz „C”, w które można doposażyć brodzik,
– pełna ochrona przed wilgocią oraz rozwojem pleśni,
– dzięki solidnym maskownicom syfonu można bez problemu poruszać się po całej powierzchni brodzika, bez obaw o jego uszkodzenie,
– doskonałe wygłuszenie, które o 40% redukuje hałas pojawiający się podczas kąpieli,
– izolacja termiczna, która sprawia że kąpiel jest komfortowa już od pierwszych sekund,
– wytrzymałość na upadek oraz nacisk dzięki pełnemu podparciu brodzika.

Schedpol tworzy produkty na indywidualne zamówienie klientów B2B. Firma kompleksowo zajmuje się produkcją brodzików – od etapu projektowego, przez stworzenie finalnej wersji, aż po transport oraz wsparcie techniczne po sprzedaży. Schedpol to niezwykle komfortowe i bezpieczne rozwiązania dla łazienek!