Aktualności

2020.03.28

28 marca 2020 roku zostały ogłoszone wyniki dziewiętnastej edycji konkursu „Łazienka-Wybór Roku 2020”. W kategorii „Brodziki” Wyróżnienie otrzymały brodziki nowej serii Omega Black Stone marki Schedpol (już niebawem będą dostępne w sprzedaży). Serdecznie dziękujemy Jury oraz naszym Klientom za okazane uznanie oraz za wszystkie oddane głosy.

2020.03.18

Szanowni Państwo!

W tym trudnym dla wszystkich okresie pandemii Firma Schedpol podjęła szereg ograniczeń i rozwiązań mających na celu maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo i komfort swoich Pracowników oraz Klientów. Aktywność terenowego zespołu Managerów sprzedaży ograniczona została do pracy zdalnej. Wewnątrz organizacji Schedpol mając na uwadze zdrowie pracowników wprowadziliśmy daleko idące środki zapobiegawcze w tym procedury ograniczonego kontaktu i szczególnych metod zachowania higieny w codziennej pracy.

Zaplanowane  wcześniej wydarzenia zostały przełożone do odwołania, kierując się nade wszystko odpowiedzialnością za zdrowie naszych pracowników oraz Klientów ograniczyliśmy aktywność firmy. 

Wierzymy, że Nasze zdecydowane i stanowcze działania ograniczają ryzyko zarażenia się koronawirusem. 

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że wdrożone w naszej Organizacji procedury umożliwiają nam w obecnym momencie skuteczne działania produkcyjne i realizację wszystkich przyjmowanych zamówień. Logistyka i wysyłki produktów odbywają się w trybie normalnym.

Podejmujemy wszelkie możliwe działania aby ewentualne problemy z dostępnością produktów, (wynikające przede wszystkim z opóźnień transportowych w cyklu dostaw surowcowych z Europy zachodniej) – były możliwie jak najmniejsze.

Sytuacja w kraju jest jednak niezwykle dynamiczna dlatego o wszelkich zmianach w tym zakresie będziemy Państwa informować szczegółowo – na bieżąco.

Planujemy utrzymywać czasy reakcji na maile, chat online oraz zgłoszenia telefoniczne tak sprawnie jak tylko to będzie możliwe.

W tym celu pozostajemy do Państwa dyspozycji, prosząc o odpowiedni kontakt wskazany na stronie: https://www.schedpol.pl/kontakt/

 

WAŻNE

Szanowni Państwo pamiętajmy o przestrzeganiu podstawowych zasad higieny, o częstym myciu rąk, unikaniu ich podawania przy okazji powitań i pożegnań, ale także o unikaniu w obecnej sytuacji dużych skupisk ludzi i kontaktów z osobami, które przybyły ze stref objętych wysoką liczbą zachorowań. Wierzymy, że wspólna odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu to najlepsza droga do zachowania zdrowa naszego oraz naszych bliskich a także szansa na to aby w możliwie jak najszybszym czasie opanować pandemię koronawirusa.

z pozdrowieniami,

Zarząd Firmy Schedpol