Aktualności

2021.12.02

W tym roku powstała zachwycająca seria odpływów liniowych Base-Low Black w odcieniu czarny mat. Efektowny design idzie w parze z funkcjonalnością oraz najwyższą jakością. Produkt dostępny jest w ofercie Schedpol.

2021.11.09

Kolejną nowością roku 2021 są brodziki serii NonLimits oraz New Horizons. Wykonane zostały w technologii Stabilsound Plus®, dzięki czemu są maksymalnie stabilne oraz wytrzymałe. Brodziki NonLimits oraz New Horizons zadowolą każdego użytkownika zarówno tradycjonalistę jak i ekscentryka szukającego nowych rozwiązań. Różne rodzaje dostępnych rozmiarów, kształtów i kolorów pozwalają na dopasowanie produktu do swoich potrzeb i wymagań.

2021.09.15

Podążając za trendem natury we wnętrzach nasza firma postawiła na „brodziki bliżej natury”. Flagowymi seriami tej linii są Kalait (oferta Schedpol) oraz Protos (Schedpol Schedline Collection). Solidność wykonania, trwałość oraz nienaganny wygląd – to cechy tych serii. Elementem dodającym charakteru jest maskownica wykonana ze stali nierdzewnej lub w kolorze i strukturze brodzika prysznicowego. Serie dostępne są w odcieniach White Stone, Cement Stone oraz Black Stone o strukturze kamienia.

2021.07.21

Wanny oferowane przez Schedpol wyprodukowane są w technologii Standard Plus. Wanny dostępne są w SETach z nośnikiem stabilizującym EPS lub obudową LED. Korzyści płynące z użytkowania zestawu z nośnikiem to nie tylko większa stabilność, ale również zwiększony komfort dzięki tłumieniu hałasu spadającej wody o 40% oraz utrzymaniu temperatury wody podczas kąpieli. Wanny posiadają wzmocnione ranty SLIM (20 mm), które zwiększają stabilność oraz nadają lekkości i świeżości.

2021.06.28

Wiele nowości zasiliło również dział akcesoriów. Oferta została poszerzona o syfony brodzikowe szybkoprzepływowe wiodących na rynku marek z grzybkami w kolorach: chrom, biały i czarny mat.  Nowością jest również regulowany stelaż uniwersalny dedykowany dla brodzików Stabilsound Plus®. Stelaż ten nie tylko pozwala na wygodny dostęp do układu odpływowego ale również umożliwia montaż paneli frontowych o idealnej spójności powierzchni i kolorystyki z brodzikami z naszej oferty.

2021.03.09

W tym roku nasz firma została wyróżniona w prestiżowym rankingu miesięcznika Forbes DIAMENTY FORBESA 2021. Wyróżnienie to jest kolejnym potwierdzeniem tego, że nasza firma nawet w czasie pandemii nie zwalnia tempa i skupia się na osiągnięciu wyznaczonych sobie celów. Jesteśmy dumni i jest nam bardzo miło, że tak ważne wyróżnienie trafiło do nas w roku, w którym obchodzimy 40-lecie firmy Schedpol.

Ranking DIAMENTÓW FORBES 2021 został opracowany na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, która łączy metodę majątkową i dochodową. Metoda ta pozwala określić potencjał przedsiębiorstwa, przy uwzględnieniu zdolności do powiększania sprzedaży i zysków oraz wielkości realizowanych inwestycji.