Aktualności

2012.11.05

W dniu dzisiejszym został uruchomiony nasz oficjalny FanPage na popularnym portalu społecznościowym Facebook. Uruchomienie strony podyktowane było zgłaszaną przez sympatyków naszych produktów potrzebą zwiększenia integracji z marką. Dzięki funkcjonalności portalu, możemy jeszcze dokładniej zapoznać się z potrzebami i upodobaniami naszych klientów. Zapraszamy do odwiedzenia strony i „Polubienia” jej. Nasz fan page.

2012.10.24

Wraz z dużym wzrostem popularności naszych filmów montażowych umieszczanych przez branżowe wydawnictwa na popularnym serwisie YouTube, a których oglądalność ma już blisko ćwierć miliona odsłon, postanowiliśmy utworzyć oficjalne Konto firmowe. Odtąd wszystkie nasze wideo-instrukcje oraz inne ciekawe materiały będą dostępne i aktualizowane w jednym miejscu. Link: https://www.youtube.com/schedpol

2012.04.05

Oferta nośników uniwersalnych do brodzików i wanien akrylowych została uzupełniona o kolejne serie. Nowe kształty i rozmiary nośników odpowiadają zmianom, jakie nastąpiły w trendach sprzedażowych. Warto przypomnieć, że użycie nośnika eliminuje trudności typowe dla tradycyjnej zabudowy i sprawia, że montaż brodzka czy wanny jest wyjątkowo łatwy i szybki, a jednocześnie obniża koszty zabudowy.

2012.02.21

Po raz kolejny nasz produkt otrzymał prestiżowe wyróżnienie. Tym razem uwagę Jury konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2012” (najbardziej prestiżowego w branży) przykuł brodzik serii Apus marki Schaedler. Przy ocenie produktów brano pod uwagę przede wszystkim ich walory użytkowe i wzornicze, nowatorstwo rozwiązań, jakość wykonania, relację ceny do jakości, oraz zgodność z obowiązującymi normami konsumenckimi.