Nowość! Ścianki prysznicowe Wall Comfort od Schedpol

0
491
14 lutego 2023

Nowość! Ścianki prysznicowe Wall Comfort od Schedpol

Strefa prysznicowa potrzebna od zaraz? Teraz to możliwe. Dzięki zintegrowanemu systemowi łatwego w montażu brodzika oraz ścianek prysznicowych, nie wymagających skuwania ścian ani podłóg, wymarzony prysznic można zamontować od ręki!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów firma Schedpol – producent brodzików, wanien, odpływów liniowych i nośników stabilizujących – wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie dla niecierpliwych. To świetna propozycja nie tylko dla tych, którzy chcą wymienić stary prysznic na bardziej nowoczesne w designie rozwiązanie, ale również dla tych, którzy chcą zastąpić wannę kabiną prysznicową. Jak to możliwe? Już wyjaśniamy.

Czysty remont

System wielkoformatowych ścianek prysznicowych Wall Comfort jest spójny wizualnie i technologicznie z brodzikami o strukturze kamienia, dostępnymi w ofercie Schedpol. To połączenie umożliwia szybką i bezinwazyjną aranżację strefy mokrej. Ścianki Wall Comfort dostępne są w dwóch grubościach: 1 cm oraz 6 cm, która daje możliwość ukrycia instalacji i  przeniesienia przyłączeń wodnych oraz baterii zastosowanych przy wannie, bez konieczności ingerencji w strukturę ścian. Panele Wall Comfort można łatwo przycinać do pożądanego wymiaru oraz przymocować do dowolnej powierzchni przy użyciu – w zależności od potrzeb – wysokoelastycznego kleju do płytek lub kleju poliuretanowego. Przedłużenie technologii brodzika na ściany to gwarancja wysokiej izolacji, szczelności oraz wysokich parametrów użytkowych.

Spójny design

W systemie wielkoformatowych ścianek prysznicowych Wall Comfort zastosowano powierzchnie oraz kolorystykę identyczną, jak w brodzikach Schedpol. Dzięki temu zabiegowi powstaje spójna i estetyczna przestrzeń prysznicowa. System montażu został zaprojektowany w taki sposób, aby ograniczyć do minimum ilość łączeń i fug. Powierzchnie ścianek i brodzików posiadają powłokę antybakteryjną, są łatwe w utrzymaniu czystości i nie tracą swoich właściwości z biegiem czasu.

W ofercie znajdziemy kolory: biały, czarny i cementowy.

Nowość! Ścianki prysznicowe Wall Comfort od Schedpol