O firmie

0
1469
9 sierpnia 2022

 

Tradycja i nowoczesność

Schedpol to przedsiębiorstwo z ponad 40-letnią tradycją. Jesteśmy firmą rodzinną o bogatej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku. Cenimy sobie długotrwałe relacje, a także dającą świetne wyniki pracę zespołową. Wielu naszych pracowników jest z nami od kilkudziesięciu lat. Wielopokoleniowe, doświadczone, interdyscyplinarne zespoły mogą zaoferować holistyczne podejście do projektowania oraz produkcji brodzików. Jako firma, która działa w biznesie od 1981 roku cenimy sobie długotrwałe relacje z naszymi partnerami biznesowymi. Przez cztery dekady niewiele zmieniło się jeżeli chodzi o nasze podejście do produkcji, która od przysłowiowego „A” do „Z” odbywa się w Polsce. Nie zlecamy pracy do krajów trzecich, nie korzystamy również z usług tańszych podwykonawców. O każdy element układanki podczas procesu produkcji naszych brodzików, wanien oraz innych elementów wyposażenia łazienek dbamy osobiście. Pozwala to uzyskać nie tylko najwyższą jakość oferowanych produktów, ale również zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta. Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, uważnie śledzimy, a nierzadko wyprzedzamy trendy. Naprawdę warto podjąć z nami współpracę!

Canes, Stabilsound Plus, Schedpol Schedline Collection

Zdjęcie 6 z 6

Godni zaufania dostawcy

Surowce, których używamy do tworzenia brodzików, wanien, odpływów liniowych czy innych akcesoriów pochodzą z rynku krajowego lub z państw Europy Zachodniej. Gwarantuje to wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. W ostatnim czasie dla wielu odbiorców polscy producenci stali się niezwykle atrakcyjni – zapewniają bowiem ciągłość dostaw, tworzą zgodnie z normami obowiązującymi w UE, a przy okazji są konkurencyjni cenowo. Schedpol doskonale wpisuje się w aktualne oczekiwania rynkowe.

 

Doświadczenie, które procentuje

Posiadamy bogate know-how, które pozwala na kompleksowe podejście do tematu projektowania i produkcji brodzików, wanien, odpływów liniowych oraz innych elementów wyposażenia łazienek. Dysponujemy własnym, rozbudowanym działem R&D, nowoczesnym studiem projektowym oraz wydajnym parkiem produkcyjnym. Jesteśmy w stanie produkować brodziki na dużą skalę, jak również projektować i odlewać produkty na indywidualne zamówienie klientów biznesowych. Wykorzystujemy zdobyte doświadczenie i sięgamy po pojawiające się innowacje technologiczne.

 

Kompleksowa oferta dla biznesu

Doskonale znamy realia rynkowe. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na oczekiwania firm działających w różnych branżach. Nasze produkty dostępne w ramach marki Schedpol oraz Schedline Collection kupić można zarówno na rynku hurtowym, jak i detalicznym. Produkujemy również brodziki, odpływy oraz wanny pod markami własnymi marketów budowlanych. Inwestorom oferujemy natomiast usługę wykonania brodzików na indywidualne zamówienie.

 

Schedpol – jakość i zaufanie

Od czterech dekad dostarczamy nowoczesne rozwiązania do łazienek odbiorców w Polsce oraz krajach europejskich. Jesteśmy jednym z liderów w produkcji brodzików, wanien oraz odpływów liniowych. Warto powierzyć sprawy w nasze ręce!