Odpływy liniowe prysznicowe

Lekkie i wytrzymałe odpływy liniowe pozwalają na stworzenie strefy prysznicowej bez instalowania standardowego brodzika. Coraz częściej właściciele mieszkań czy domów montują nowoczesne odpływy liniowe w swoich łazienkach. Dla producentów, poza właściwościami technicznymi coraz częściej bardzo ważna staje się estetyka samego produktu, gdyż większość renomowanych odpływów liniowych wyposażona jest w eleganckie maskownice, które pięknie wyglądają we wnętrzu każdej łazienki, niezależenie od stylu, w jakim została ona urządzona. Odpływy liniowe sprzedawane są w komplecie z nowoczesnymi i wydajnymi syfonami, umożliwiającymi efektywny odbiór wody spod prysznica. Stopy aluminium, z których wykonane są odpływy liniowe to materiał nie tylko lekki i wytrzymały, ale również odporny na korozję, a także w 100% szczelny. Dzięki temu nie ryzykujemy zalania łazienki, a cały zestaw pracuje wydajnie bez żadnych problemów. Aby zainstalować odpływ liniowy, należy wkuć się w powierzchnię podłogi lub stropu, a następnie umieścić w przygotowanym wybraniu produkt.

Odpływ liniowy najwyższej jakości

Do produkcji dostępnych w naszej ofercie prysznicowych odpływów, dzięki którym spływ wody jest bezproblemowy, wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane materiały oraz najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu możemy zaoferować produkty mogące stanowić doskonałą alternatywę dla tradycyjnych kratek, w które jeszcze do niedawna była wyposażana praktycznie każda łazienka.

Producent odwodnień łazienkowych

SCHEDPOL to znany i doświadczony producent odpływów liniowych, które cechują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także idealnym dopasowaniem zarówno do większych, jak i mniejszych przestrzeni łazienkowych. Dzięki najwyższej jakości materiałom oraz sprawdzonym technologiom możecie mieć Państwo pewność, że nasze odpływy prysznicowe wytrzymają trwale przez wiele lat. Gwarantujemy, że pod prysznicem ani dookola niego nie będzie gromadzić się woda.

Odpływy liniowe prysznicowe
Średnia ocena: 4.86 (86%)
Na podstawie: 6 ocen