Nośniki do brodzików

Technologie wykonania Systemów zabudowy

Poza szeroką gamą produktów umożliwiających tworzenie eleganckich i wytrzymałych zabudów wanien zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych łazienkach, przygotowana przez nas oferta obejmuje m.in. nośniki do brodzików. Osadzenie brodzika na tego rodzaju stelażu sprawia, że obudowanie go glazurą jest bezproblemowe, dzięki gotowej powierzchni przystosowanej do oklejenia.

Obudowa (zabudowa) brodzika

Dostępne w naszym asortymencie obudowy brodzików mają za zadanie przede wszystkim zwiększyć estetykę pomieszczenia łazienkowego poprzez wykończenie i zasłonięcie poszczególnych elementów konstrukcji, a także ukrycie instalacji odpływowej. Dzięki zastosowaniu w procesie produkcji dedykowanych materiałów oraz innowacyjnych technologii każda oferowana przez nas zabudowa zapewnia możliwość bezpośredniego obłożenia płytkami ceramicznymi czy innymi materiałami wykończeniowymi. Co więcej, nasze systemy nie wymagają gruntowania powierzchni, obniżając tym samym koszt wykonania zabudowy. Wszystkie proponowane przez nas obudowy (nośniki) brodzików są ponadto łatwe w montażu, gdyż nie wymagają użycia kotew przyściennych. Dzięki systemom zabudowy SCHEDPOL każda łazienka może w szybki i prosty sposób zmienić się w eleganckie i pełni funkcjonalne pomieszczenie, przyjazne wszystkim użytkownikom.

Zastosowanie i zalety nośników do brodzika

Dlaczego warto zamontować nośnik do brodzika? Tego rodzaju podkład to podstawa całej konstrukcji, która poprawia jej stabilność. Podbudowa, którą dostarczamy jako bezpośredni producent – firma Schedpol – skutecznie dopełnia wyposażenie łazienek pod względem zarówno funkcjonalnym, jak i estetycznym. To bardzo przydatny i zarazem po oklejeniu płytkami elegancko prezentujący się element, który zabezpiecza przed zniszczeniami mechanicznymi i negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. W naszej ofercie znajdują się wyroby przeznaczone do brodzikowych konstrukcji kwadratowych, okrągłych, prostokątnych i innych. Nośniki są dedykowane dla wszystkich standardowo wykonywanych brodzików prysznicowych. Wyjątkiem są brodziki w technologii Stabilsound, ktore posiadają już fabrycznie zintegrowany nośnik.

Zastosowanie odpowiednio dobranego nośnika poza zabezpieczeniem przed zniszczeniami pozytywnie wpływa także na estetykę przestrzeni. Podbudowa zakrywa bowiem podzespoły konstrukcyjne brodzików, które same w sobie prezentują się nie zawsze atrakcyjnie. Podkład chroni je także przed zabrudzeniami osadzającymi się na nim, a czyszczenie tego wyposażenia łazienki jest bardzo łatwe i szybkie. Każda podstawa, której producentem jest nasza firma Schedpol, odpowiada ponadto za stabilizację całego brodzika, gwarantując pewne i bezpieczne użytkowanie.

Dostarczamy wyłącznie trwałe, wytrzymałe i solidne nośniki pod brodzik kwadratowy, okrągły, prostokątny, półokrągły czy o innym kształcie. Bogata oferta form i rozmiarów podbudów, które proponujemy jako bezpośredni producent, umożliwia ich precyzyjny wybór. Oferowane podstawy powstają z myślą o wieloletnim użytkowaniu i szybko stają się docenianym wyposażeniem łazienki dla każdego, kto z nich korzysta. Jako firma Schedpol zachęcamy do wybierania naszych nośników do brodzików!