ZOBACZ, JAK PRZYJEMNE MOŻE BYĆ TWOJE 5 MINUT!

0
1869
29 stycznia 2019

ZOBACZ, JAK PRZYJEMNE MOŻE BYĆ TWOJE 5 MINUT!

 

Prysznic pozwala na szybką pobudkę rano lub błyskawiczną regenerację w ciągu dnia. To również kilka minut „resetu”, zebrania myśli i całkowitego odprężenia. Tych kilka minut może być standardowe i banalne, ale może być również niezwykle przyjemne. Standardowe brodziki wymagają jednak dłuższej chwili, aby stanie na nich było miłe dla naszych stóp. Jednak dostępne na rynku brodziki w technologii Stabilsound Plus® posiadają specjalną warstwę izolacyjną, dzięki, której przyjemnie się nagrzewają i zapewniają nam doskonały komfort. Powierzchnia brodzika Libra Anthracite Stone z serii Schedline Collection nagrzewa się bardzo szybko, dzięki czemu nie czujemy nieprzyjemnego chłodu pod stopami i od pierwszej minuty jest nam najzwyczajniej w świecie błogo.

 

                                                                                 ZOBACZ, JAK PRZYJEMNE MOŻE BYĆ TWOJE 5 MINUT!

Kamienista struktura powierzchni

 

Bezprogowy dostęp do brodzika, a także brak rantów i zbędnych elementów sprawia, że przestrzeń wewnątrz prysznica wykorzystać możemy maksymalnie. Brodzik Libra Anthracite Stone ma matową, perforowaną (dzięki czemu antypoślizgową) powierzchnię. Mamy więc wrażenie, że stąpamy po przyjemnym w dotyku, ekskluzywnym kamieniu. Rozwiązanie takie wygląda fenomenalnie w łazience za sprawą pięknego, szarego koloru oraz dodatkowych właściwości, gwarantowanych dzięki technologii Stabilsound Plus®, która została użyta do produkcji tego brodzika. Warto wspomnieć również o antybakteryjnej powierzchni Antibac®, niezwykłej wytrzymałości na nacisk, a także uproszczonym montażu produktu. Więcej szczegółów na temat brodzika znaleźć można tutaj.

Przyjemne pięć minut spędzone pod prysznicem sprawia, że cały nadchodzący dzień staje się doskonały. Warto zainwestować w wysokiej jakości brodzik prysznicowy z kolekcji Schedline marki Schedpol, aby cieszyć się doskonałym komfortem cieplnym oraz akustycznym podczas orzeźwiającego prysznica. Warto też pamiętać, iż kąpiel pod prysznicem pozwala widocznie oszczędzać wodę.

Pięć minut może być więc nie tylko przyjemne, ale i ekologiczne.

 

ZOBACZ, JAK PRZYJEMNE MOŻE BYĆ TWOJE 5 MINUT!

 

ZOBACZ, JAK PRZYJEMNE MOŻE BYĆ TWOJE 5 MINUT!

– to zaawansowana, europejska technologia wytwarzania produktów kąpielowych,
poprawiająca ich właściwości użytkowe w każdym wymiarze.