TWOJA ŁAZIENKA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ

0
1880
29 stycznia 2019

TWOJA ŁAZIENKA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ

 

Każda łazienka zasługuje na to, aby wykorzystać drzemiące w niej możliwości na 100%. Pomogą w tym rozwiązania, o których jeszcze kilkanaście lat nam się nie śniło, a które teraz dostępne są na wyciągnięcie ręki.

 

Od jakiegoś czasu niezwykle popularnym sposobem na urządzanie łazienki stał się wszechobecny minimalizm. Zarówno projekty architektoniczne, użyte kolory, a także produkty, z których korzystamy na co dzień, są często oszczędne w formie. W ten trend idealnie wpisują się najcieńsze na rynku odpływy liniowe Thin Line z kolekcji Schedline, które pozwalają na stworzenie strefy prysznicowej, która idealnie dopasuje się do każdej łazienki. Zaznaczyć należy, iż jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne, a przy tym niezwykle komfortowe. Sam odpływ wygodnie czyścić można od góry, a profesjonalny syfon, który stanowi część zestawu, bez problemu odbiera nawet spore ilości wody podczas kąpieli pod prysznicem. Rynna odpływowa jest w 100% zabezpieczona przed powstawaniem korozji, dlatego każdy odpływ Schedline Collection wygląda doskonale przez długie lata. Ponadto, w strefie łazienkowej możemy bez problemu zainstalować ogrzewanie podłogowe – wszystkie elementy zestawu odpływowego odporne są na wysychanie. Kto z nas nie lubi czuć przyjemnego ciepła pod stopami po wyjściu spod prysznica?

Co daje nam zastosowanie cienkiego odpływu liniowego? Sprawia, że powierzchnia podłogi staje się jednolita, co skutecznie powiększa optycznie przestrzeń łazienki. Dodatkowo, nie musimy martwić się o czyszczenie zestawu (poza wspomnianym już odpływem, który szybko i sprawnie wyczyścimy), gdyż wszystkie elementy schowane zostały pod powierzchnią podłogi. Nie ma żadnych wystających elementów i rantów, na których mógłby zbierać się brud. Odpływ liniowy, choć jest rozwiązaniem minimalistycznym, pozwala na stworzenie łazienki marzeń i idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od stylu, w jakim zostało urządzone. Minimalistyczna przestrzeń kąpielowa zawsze wygląda doskonale, a jeżeli dodatkowo świetnie się sprawuje, możemy być w pełni zadowoleni. 

Ultracienkie odpływy liniowe Schedline Thin Line oraz eleganckie odpływy Slight Line znaleźć można w naszej ofercie.
Produkty dostępne są w najlepszych sklepach z produktami łazienkowymi w Polsce, a także w ofercie sklepów internetowych. Twoja łazienka zasługuje na więcej.

TWOJA ŁAZIENKA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ