Technologia Stabilsound w 360

0
768
8 sierpnia 2022

 

Stabilsound Plus® to stworzona przez firmę Schedpol technologia, która od lat wykorzystywana jest podczas tworzenia brodzików tradycyjnych, brodzików podpłytkowych oraz wanien producenta. Brodziki wykonane w technologii Stabilsound Plus® są niezwykle wytrzymałe oraz bardzo stabilne. Zapewniają przy tym doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną, co zostało docenione przez dziesiątki tysięcy zadowolonych użytkowników.

Brodziki zintegrowane wyposażone w technologię Stabilsound Plus® są lekkie i praktyczne. Nie stwarzają trudności podczas samodzielnego montażu. Produktów nie trzeba kotwić do ścian, a specjalne wyprofilowanie pozwala na bezpieczne schowanie syfonu oraz rur odpływowych w brodziku.

Dzięki trzem możliwościom zamontowania brodzika: montaż stawiany, montaż częściowo wpuszczany oraz montaż wpuszczany – zlicowany z podłogą, można dostosować sposób instalacji do stylu, w jakim urządzone zostało wnętrze, a także zastosować produkt w praktycznie każdej łazience – niezależnie od grubości stropu czy podłogi. Poza wspomnianymi wcześniej właściwościami, brodziki Stabilsound Plus® zapewniają 100% ochronę przed wilgocią, wysoką wytrzymałość na uderzenia oraz nacisk. Warto również wspomnieć o przyjemnym, ciepłym dotyku, antybakteryjnej powierzchni Antibac® oraz powłoce Easy to clean®, która ułatwia sprzątanie. Produkty wykonane w technologii Stabilsound Plus® są również eco-friendly.

Brodziki wyposażone w technologię Stabilsound Plus® dostępne są w kilku kolorach: klasycznym – Smooth White, a także niestandardowych: White Stone, Cement Stone, Sand Stone, Anthracite Stone czy Black Stone. Produkty dostępne są w wielu różnych kształtach: prostokąt, kwadrat, pięciokąt czy półokrąg oraz rozmiarach i wysokościach. Pozwala to na idealne dopasowanie brodzika do indywidualnych potrzeb.