NOWA STRONA INTERNETOWA – schedpol.pl

0
2870
14 września 2018

Kilka dni temu wystartowaliśmy z naszą nową, niezwykle przejrzystą stroną internetową. Do jej uruchomienia przygotowywaliśmy się przez kilka miesięcy, zbierając niezbędne informacje i zastanawiając się, w jaki sposób zaprezentować je naszym Klientom oraz sympatykom w najbardziej odpowiedni oraz intuicyjny sposób. Przedstawiamy Państwu efekty naszej pracy w postaci funkcjonalnego oraz nowoczesnego serwisu, który pozwoli nie tylko zapoznać się z bogata ofertą firmy SCHEDPOL, ale również dowiedzieć się więcej na temat historii firmy, poszczególnych marek oraz naszych propozycji dla firm zewnętrznych.

 

NOWA STRONA INTERNETOWA – schedpol.pl

Schedpol.pl – strona główna

 

Przedstawimy Państwu pokrótce najważniejsze funkcjonalności nowej strony internetowej i przeprowadzimy krok po kroku przez menu, omawiając to, co znaleźć można na poszczególnych podstronach. W górnym menu umieszczone zostały linki do następujących podstron: BLOG, FAQ, POBIERZ, SPECJALIZACJE PRODUKCYJNE oraz KONTAKT.

 

NOWA STRONA INTERNETOWA – schedpol.pl

 

BLOG to oczywiście cenione przez naszych Klientów miejsce, w którym to wymieniamy się z Państwem inspiracjami dotyczącymi urządzania łazienek, opisujemy wykorzystywane w naszych produktach technologie, a także opisujemy ciekawostki ze świata łazienek oraz urządzania mieszkań czy domów.

 

NOWA STRONA INTERNETOWA – schedpol.pl

 

 

W zakładce FAQ znajdą Państwo natomiast odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące konkretnych produktów, stosowanych przez nas technologii, a także kwestii użytkowych, o które Klienci pytają nas najczęściej. Staraliśmy się, aby odpowiedzi były jak najbardziej wyczerpujące. Jeżeli w zakładce FAQ nie znajdziecie Państwo tego, czego szukacie, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

 

NOWA STRONA INTERNETOWA – schedpol.pl

 

 

Klikając w zakładkę POBIERZ oddajemy do dyspozycji karty produktowe, instrukcje montażu, rysunki techniczne oraz informacje o atestach czy deklaracje związane z właściwościami użytkowymi, które dotyczą produktów z naszego portfolio. Wszystkie niezbędne informacje zostały podane w wygodnej formie, jako pliki do pobrania.

 

NOWA STRONA INTERNETOWA – schedpol.pl

 

Dział SPECJALIZACJE PRODUKCYJNE to informacje o prowadzonej przez SCHEDPOL od 40. lat działalności, o stosowanych, innowacyjnych metodach produkcyjnych, a także o wszystkim, co warto wiedzieć w kwestii spraw technicznych oraz jakościowych.

NOWA STRONA INTERNETOWA – schedpol.pl

 

Menu poniżej to wstęp do świata marki SCHEDPOL oraz kolekcji SCHEDLINE. Wszystkie oferowane przez nas produkty podzielone zostały na dwa kluczowe działy: WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK i NARZĘDZIA BUDOWLANE. Dzięki kategoriom produktowym oraz podkategoriom, można bez problemu znaleźć interesujący nas produkt, wyświetlając informacje o jego dokładnych wymiarach, szczegółach technicznych, a także pliki do pobrania oraz informacje dotyczące stosowanych technologii, czy akcesoriów umożliwiających instalację konkretnego brodzika, wanny lub odpływu liniowego. Wszystkie produkty posegregowane zostały w sposób intuicyjny – jak najprostszy, dzięki czemu dotarcie do konkretnego brodzika lub innego produktu zajmie tylko kilka chwil.

NOWA STRONA INTERNETOWA – schedpol.pl

 

W dziale NARZĘDZIA BUDOWLANE nasi Klienci znajdą informacje o niezbędnych podczas każdego remontu czy w trakcie urządzania domu produktach, takich jak: poziomnice, łaty czy kątownice, które produkujemy od ponad 30-stu lat.

NOWA STRONA INTERNETOWA – schedpol.pl

 

 

Dział DLA PRODUCENTÓW to natomiast ukłon w stronę naszych aktualnych, jak i potencjalnych partnerów biznesowych oraz kontrahentów. Na podstronie znajdują się informacje, dlaczego warto skorzystać z wieloletniego doświadczenia zespołu fachowców firmy SCHEDPOL.

 

NOWA STRONA INTERNETOWA – schedpol.pl

 

Podstrona ZALETY STOSOWANYCH TECHNOLOGII to natomiast garść informacji o innowacyjnych systemach, które są naszym oczkiem w głowie, a mianowicie Stabilsound Plus® oraz Stabilsound Plus®. Krok po kroku, przy pomocy czytelnych infografik przedstawiamy Państwu korzyści, które płyną z zaimplementowania tych technologii w naszych produktach, co przekłada się de facto na niebywały komfort użytkowania ich w Państwa łazienkach.

NOWA STRONA INTERNETOWA – schedpol.pl

 

 

Kolejna podstrona dotyczy kooperacji z nami, a więc korzyści wynikających z zaufania naszym kompetencjom oraz doświadczeniu. Znajduje się tam również garść informacji dla firm, które zechcą podjąć współpracę z nami, zlecając produkcję brodzików czy wanien o określonych parametrach. Wchodząc na podstronę GDZIE KUPIĆ znajdziecie Państwo informacje o sieciach dystrybucji produktów marki SCHEDPOL oraz kolekcji SCHEDLINE. W dziale O FIRMIE prezentujemy natomiast bogatą historię firmy Schedpol, a także dzielimy się przydatnymi informacjami o nas. W dziale KONTAKT znajdują się szczegółowe informacje, w jaki sposób można się z nami skontaktować w najwygodniejszy dla Państwa sposób. Przez cały czas na stronie WWW dostępny jest również formularz kontaktowy, z którego można skorzystać po kliknięciu w niebieską belkę znajdującą się u dołu strony.

 

NOWA STRONA INTERNETOWA – schedpol.pl

 

Jeżeli szukacie Państwo konkretnych informacji o produktach, zawsze można skorzystać z zaawansowanej wyszukiwarki, która znajduje się na samej górze strony internetowej. Pozwoli ona znaleźć szybko i sprawnie to, czego w danej chwili szukamy dzięki zaawansowanym algorytmom, przeczesującym zasoby serwisu w ułamku sekundy.

 

NOWA STRONA INTERNETOWA – schedpol.pl

 

Wierzymy, że korzystanie z naszej nowej strony internetowej sprawi Państwu przyjemność, a wszelkie pytania czy wątpliwości nie pozostaną bez odpowiedzi. Zapraszamy do korzystania z wprowadzonych przez nas funkcjonalności wierząc, że nowa odsłona naszej wizytówki spotka się wyłącznie z sympatią z Państwa strony.

Polecamy uwadze również nasze profile w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Youtube.