Schedpol – stawiamy na stabilność

0
382
26 października 2022
Jako firma z czterdziestoletnim doświadczeniem w produkcji brodzików, wanien, nośników oraz innych produktów do łazienek doskonale wiemy, czego potrzebują nasi klienci. Przeprowadzane regularnie badania rynku oraz długie rozmowy i analizy wykonywane przed wprowadzeniem produktów na rynek pozwoliły nam na opracowanie najbardziej istotnej właściwości, która charakteryzuje wszystkie nasze produkty.
Stawiamy na stabilność – zarówno jeżeli chodzi o parametry naszych produktów, jak i współpracę z partnerami biznesowymi czy nawiązywane relacje z pracownikami. Stabilność oznacza dla nas również jakość, pewność i zaufanie. Zapraszamy do świata marki Schedpol!

Stabilne produkty do łazienek

Dzięki oferowanym i wdrożonym przez nas technologiom: Stabilsound Plus® oraz Stabilsound Plus® produkowane przez nas brodziki, brodziki podpłytkowe, wanny czy odpływy liniowe są bardzo wytrzymałe i wyjątkowo stabilne. Oznacza to zero problemów zarówno z ich zainstalowaniem, jak i użytkowaniem nawet po kilku-kilkunastu latach. Nie bez powodu udzielamy wieloletniej gwarancji na nasze produkty. Stanowi ona potwierdzenie tego, że znamy się na rzeczy.

Pełną ofertę stabilnych i wytrzymałych brodzików prysznicowych (kompozytowych Stabilsound Plus® oraz Stabilsound Plus®) firmy Schedpol znajdziesz na naszej stronie internetowej pod adresem: https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/brodziki/.

Schedpol – stawiamy na stabilność

Innowacyjną propozycją na rynku są brodziki podpłytkowe sygnowane marką Schedpol. Dzięki ich budowie możesz stworzyć strefę prysznicową bez brodzika, a wystający odpływ obudować wybranymi przez siebie płytkami. Zobacz, jakie to proste: https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/brodziki-podplytkowe/.

Ofertę wanien marki Schedpol oraz Schedline Colleciton, które są nie tylko stabilne, ale również niezwykle wygodne i estetyczne znajdziesz pod adresem: https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/wanny/. Pozwolą one stworzyć wyjątkową łazienkę, a dzięki możliwości zabudowania wanny płytkami możesz dostosować ją do konkretnego stylu obowiązującego w pomieszczeniu.

Schedpol – stawiamy na stabilność

Od lat jesteśmy również producentem cenionych przez klientów w całej Europie nośników stabilizujących, które użyć można do pewnego, stabilnego zainstalowania w łazience zarówno brodzików, jak i wanien. Pełną gamę produktów, które wykorzystać możesz do stabilnego posadowienie na podłodze łazienki brodzików, wanien oraz innych produktów łazienkowych znajdziesz na stronie: https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/systemy-zabudowy/. W przypadku nośników dostępnych w naszej ofercie, stabilność odgrywa kluczową rolę. Osadzenie wanny na nośniku zapewnia bowiem najpewniejsze posadowienie produktu (podparcie zarówno dna, jak i rantów wanny) oraz daje wiele korzyści użytkowych, jak np. możliwość wygodnego obudowania jej wybranymi płytkami.

Schedpol – stawiamy na stabilność

Warto poznać również odpływy liniowe Schedpol, które pozwalają na stworzenie wyjątkowej aranżacji strefy prysznicowej za pomocą produktów, które pozostają właściwie niewidoczne. Jedynym elementem, który widać jest maskownica odpływu dostępna w różnych kolorach, wzorach i szerokościach. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie: https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/odplywy-liniowe/.

 

Stabilna współpraca

Stawiamy na długofalowe relacje. Z niektórymi firmami obecnymi na rynku współpracujemy od kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat – w ten sposób również przejawia się nasza stabilność. Ważni są dla nas nasi pracownicy, ważni są dla nas nasi klienci i kooperanci. Współpraca z nami gwarantuje stabilność zarówno w zakresie jakości oferowanych przez nas produktów, jak
i wszelkich umów czy ustaleń. Jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Nasze produkty dostępne są w Polsce i krajach europejskich. Naprawdę warto nam zaufać!

Zapraszamy na nasz nowy blog poświęcony zagadnieniom B2B https://www.schedpol.pl/blog-b2b/. Znaleźć tam można wiele przydatnych informacji na temat poszczególnych rozwiązań technologicznych, jak i świadczonych przez firmę Schedpol usług.