Schedpol – rozwój w zgodzie z obowiązującymi trendami

0
226
17 grudnia 2022

Obecny na polskim rynku od ponad czterech dekad producent wanien, brodzików oraz rozwiązań podpłytkowych – firma Schedpol, z radością i spokojem patrzy w przyszłość. Nasz rozwój planujemy na wiele lat do przodu i krok po kroku realizujemy założone cele. Wszystkie działania prowadzimy zarówno w zgodzie z aktualnymi trendami, jak i dbałością o środowisko naturalne.

Działamy w trosce o naszych klientów

Zależy nam na maksymalizowaniu komfortu naszych klientów. Nieustannie pracujemy również nad optymalizacją procesów logistycznych aby stały się tańsze, bardziej efektywne, a jednocześnie pozwoliły na dostarczanie produktów zarówno do punktów sprzedaży, jak i klientów docelowych w szybki i sprawny sposób.

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rynku, poszerzając ofertę produktową w zgodzie z trendem DIY. Wprowadzane przez nas innowacje coraz częściej pozwalają na samodzielny, szybki i intuicyjny montaż produktów marki Schedpol we własnej łazience.

Schedpol – rozwój w zgodzie z obowiązującymi trendami

Przykładowa ścieżka konfiguracji produktu

 

Przyszłość należy do nas

Na co dzień korzystamy z nowoczesnych technologii, a także nieustannie udoskonalamy procesy produkcyjne, logistyczne oraz montażowe. Wszystko to w trosce o wygodę i pełne zadowolenie użytkowników końcowych. Przy okazji staramy się wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne, dlatego korzystamy z innowacyjnych rozwiązań. Warto nam zaufać i skorzystać z możliwości jakie daje współpraca z firmą Schedpol. Łączymy wieloletnie doświadczenie z niestandardowym podejściem do tworzenia stabilnych, niebanalnych, jakościowych i ekologicznych brodzików, wanien, brodzików podpłytkowych oraz innych elementów wyposażenia łazienek.

Schedpol – rozwój w zgodzie z obowiązującymi trendami

Konfigurator brodzików podpłytkowych